מגוון חבילות פרסום בעיתונות, ברדיו, בטלויזיה, באינטרנט ובסלולר במחירים של הדקה ה-90
לפרסום התקשרו עכשיו
077-7299594
לא חשוב מה סוג או גודל העסק שלכם ומהו תקציב הפרסום העומד לרשותכם.
אם אתם צריכים לפרסם מודעה, שירות או מוצר, אנחנו הכתובת!

במוקד הפרסום הארצי, תקבלו מענה אישי מהשעה 7 בבוקר ועד חצות.
100 אנשי מקצוע, מוקדנים, תקציבאים, מעצבים ואנשי רכש מדיה, ממתינים לשירותכם.
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

פרסום מודעות משפטיות

במוקד הפרסום הארצי אנו מתמחים בכל סוגי המודעות המשפטיות, ומפרסמים מדי יום את כל סוגי המודעות המשפטיות: מודעות מכרזים, מודעות הסדר פשרה, מודעות תביעה ייצוגית (/תובענה ייצוגית), מודעות כינוס נכסים, מודעות פירוק עמותה ועוד. התקציבאים הבכירים שלנו מתמקצעים במודעות משפטיות ומייצגים עשרות לקוחות, ביניהם מיטב משרדי עורכי הדין בישראל וחברות נוספות שמקבלות יחס אישי ומענה מקצועי 24/7. 

 

לכל מודעה בתחום המודעות המשפטיות יש תפקיד בהליך המשפטי אשר לו היא רלוונטית. תהליך הפרסום אינו עניין של מה שבכך – אנחנו דואגים לכל הניואנסים הקטנים הנדרשים מבית המשפט: גודל אות, מיקום, תפוצה, חבילות רלוונטיות ועוד – במטרה להבטיח לכם שהתהליך יעבור על הצד הטוב ביותר ובית המשפט יכבד את ההודעה המבוקשת שמתפרסמת. טעויות בפרסום עצמו או במפרט שהתפרסמה בו המודעה יכולים לגרום לחיובים מיותרים ללקוח ולעוגמת נפש. לכן, חשוב לפרסם את המודעה באמצעות צוות ייעודי שמתמחה בכך וינחה אתכם לשאול ולבדוק את השאלות הנכונות על מנת לפרסם את הדברים בצד המקצועי ביותר.

 

פעמים רבות בית המשפט ידרוש מכם לפרסם מודעה משפטית בכמה עיתונים יומיים, עיתון מקומי ועיתון הפונה למגזר מסוים. מאחר ואנחנו קונים מודעות בסיטונאות, אנו יכולים להציע לכם מגוון חבילות אטרקטיביות הכוללות שירות ועיצוב ללא תוספת עלות. אנחנו נדאג לכם להצעה המשתלמת ביותר – כך שתפרסמו את המודעה בצורה הטובה ביותר.


מודעות תביעה ייצוגית מודעות ריקול - recall מודעות מכרזים מודעות כונס נכסים מודעות עיזבון מודעות הסדר פשרה מודעות פירוק חברה מודעות שינוי תזכיר מודעות סטטוטוריות מודעות היתר הזרמה

מודעות משפטיות נוספות

צריכים לפרסם פירוק עמותה? הצהרת מוות (לא עלינו)? מודעות תביעה ייצוגית? אנו מפרסמים סוגים רבים של מודעות משפטיות. כך לדוגמא, כאשר אתם בתהליך של תביעה ייצוגית ומגיעים להסדר, יש צורך לפרסם מודעה עפ"י החלטת בית משפט פרסום הסדר פשרה. גם כאן, אנו פועלים בהתאם להנחיות בית המשפט ונוכל לפרסם את המודעה לפי המפרט שביקשו ממכם: בעיתון יומי אחד, בשני עיתונים יומיים / בשילוב מקומון ועוד. ישנם הסדרי הפשרה אשר דורשים תוכן ארוך ומפורט וישנם הסדרי פשרה תמציתיים. אנו נתאים לכם את החבילה המתאימה ביותר לצרכים שלכם. כל מודעה עוברת הגהה מקצועית, בשילוב עיצוב מקצועי.


בהסדרי פשרה חשוב מאד שכל הפרטים יהיו מפורסמים, כולל סכום הסדר הפשרה, פרטי החברות המשתתפות בהסדר ועוד. את המודעות נהוג בד"כ לפרסם בעיתונים ארציים יומיים: ידיעות אחרונות, מעריב הבוקר, הארץ ועוד. פרסום הסדרי פשרה בעיתונים הללו מגיע לתפוצה רחבה ארצית ומבטיח מצד בית משפט כי עשיתם את המוטל עליכם על מנת לחשוף את פרטים חיוניים בפני קהל יעד רחב ככל הניתן על פי דרישות החוק.

פירוק חברה

סוג נוסף של מודעה משפטית הוא פרסום פירוק חברה. מודעה זו מחויבת מצד בתי המשפט כאשר חברה נמצאת בהליכים של פירוק מרצון או על ידי נושיה. נהוג בד"כ לפרסם את הפירוק בעיתון יומי נפוץ ו/או כלכלי, כגון: "ישראל היום", "ידיעות אחרונות" או "מעריב" בשילוב/ בנפרד ב"דה־מרקר", "גלובס".


אנו עובדים בשיתוף פעולה צמוד עם כל מערכות העיתונים, ויכולים לסייע לכם לבחור את המקום המתאים לפרסום, בהתאם להוראות בית המשפט. אנו נבדוק את הגודל הדרוש למודעה, נעצב את התוכן ונדאג להגהה. לאחר הפרסום נדאג לכם לתזכיר- הוכחה כי המודעה אכן התפרסמה בעיתונים המבוקשים בעמוד המתאים ובגודל הנכון.


דוגמא בנושא פירוק חברה

דוגמא בנושא פירוק חברה

הצהרת מוות

במסגרת שירותי המחלקה המשפטית הייעודית שלנו במוקד המודעות הארצי - 3333*, אנו מתמחים גם בניסוח פרסום הצהרת מוות. מודעות אלה מתפרסמות כאשר חלפו יותר משנתיים מעת היעדרו של אדם, וקיימת סבירות גבוהה שהוא אינו בחיים. אז מתפרסמת מודעה בעיתונות הארצית והמקומית כדי לאפשר לאותו אדם להודיע לרשויות או בני משפחתו שהוא בחיים.

על־פי הוראת בית־המשפט, מרגע שהוגשה בקשה לבית־המשפט להצהרת מוות, הוא יכול להורות על פרסום מודעה באחד העיתונים היומיים המתפרסמים בישראל ומחוץ לה


מה מתפרסם במודעת הצהרת מוות? מודעה זו כוללת את שמו של אותו אדם, מקום מגוריו הידוע האחרון ומקום מגוריו הרגיל (מדינה או עיר), תאריך ההצהרה, האזרחויות שהחזיק אותו אדם, תחום עיסוקו וכן מקום לידה ותאריך הלידה של אותו אדם. יש לפרסם את המודעה במהלך 30 יום לאחר שהבקשה לטופס הצהרת מוות אושרה על־ידי בית־המשפט. ההתייחסות לאדם במודעה תהיה עדיין בחזקת "נעדר" ולא בחזקת נפטר. נוסף על כך, ניתן להוסיף הצהרה כי אם יש אדם המעוניין להתנגד להצהרת המוות הוא יכול לפרט את טעמי התנגדותו, הן בעל פה והן בכתב לבית־הדין. בחלק ממודעות הצהרת המוות נהוג להוסיף גם את השמות של בני המשפחה הקרובים ביותר לאותו אדם, תוך ציון כתובתם או בלעדיה.


במוקד המודעות הארצי אנו מציעים חבילה משולבת במחירים אטרקטיביים הכוללת עיצוב וניסוח, לפרסום יעיל ומהיר של המודעה. למוקד שירות אישי לכל מפרסם ומענה אנושי עד השעה 22:00 בלילה.

מודעות תחליף המצאה

צוות מוקד המודעות הארצי מתמחה ומפרסם בקביעות מודעות פרסום תחליף המצאה. מודעות אלה מתפרסמות בתקשורת עבור אדם שכתובתו אינה ידועה. המודעה המפורסמת בעיתונים ארציים יומיים, נחשבת כאילו נשלחה הודעה אישית לכתובת האישית של אותו אדם.


מה כוללת המודעה? המודעה תכלול את הפרטים של האדם התובע או מזהיר לפני תביעה, את פרטיו של הנתבע שכתובתו אינה ידועה ואת נסיבות השתלשלות העניינים בקצרה.

בדרך כלל המודעה הזו תנוסח בלשון משפטית על־ידי עורך־דין. אם קיים כבר תיק בערכאה משפטית כלשהי, יפורסם גם מספר התיק ושם בית־המשפט שבו מתנהלת התביעה, וכן שמו של בא כוח התובעים.


חשוב לדעת כי יש למודעות הללו חשיבות רבה משום שהן מעניקות למפרסם אפשרות לקבל פסק־דין שלא בנוכחות הנתבע ולקצר משמעותית את תהליכי הגבייה של כספים המגיעים לו בעקבות פסק־דין זה.


במוקד המודעות הארצי אנו מאפשרים לפרסם את המודעה בעיתון אחד או לרכוש חבילת פרסום משתלמת במספר עיתונים במקביל, לדוגמא עיתונות ארצית וכלכלית ו/או מגזרית ועוד.

פרסום מודעת פטנט חדש

חשבתם על פטנט ואתם רוצים להיות בטוחים שאיש לא יטען בעתיד בעלות עליו? המחלקה המשפטית במוקד המודעות הארצי מטפלת גם בכל הקשור לניסוח וכן פרסום פטנט. על-פי חוק הפטנטים (התשכ"ז-1967) אדם המעוניין לרשום פטנט יכול לבצע כחלק מהתהליך פרסום של מהות הפטנט, ללא ציון כל הפרטים הנוגעים אליו.


אם יש חברה אחרת שרשמה פטנט בתחום דומה, היא יכולה לעיין במסמכי הבקשה לפטנט ולהביע את התנגדותה לרישום. פרסום זה מאפשר למנוע מצב שבו יש שני פטנטים דומים מאד שנרשמו במקביל. בנוסף, לעיתים חברה רושמת פטנט על שמה אך אינה משתמשת בו, ותוקפו פג. תהליך הפרסום מאפשר לזהות קונפליקטים שעשויים להתגלות בעתיד עוד בשלבים המוקדמים.


בנוסף לפרסום של פטנט חדש, ניתן גם להפיק מודעות לרכישה של פטנט קיים בתחומים שונים. הפטנט יכול להימכר על־ידי בעלים שיש לו זכויות לפטנט זה, גם אם עומד לפוג תוקפו של הפטנט או אם מעמדו המשפטי עדיין לא הוסדר לחלוטין.


במוקד המודעות הארצי 3333* ניתן לבצע פרסום מודעת פטנט חדש או בקשות למכירה של פטנט קיים בעיתונות המקומית, בשפות שונות וכן בעיתונות הארצית. אנו מציעים מגוון רחב של חבילות פרסום המותאמות לאזור הגאוגרפי שבו תרצו לפרסם את המודעה ושילוב משתלם של פרסום במספר עיתונים במקביל.

מודעת ריקול

מודעת ריקול (Recall) הינה הודעה לציבור הצרכנים שהמוצר נאסף מהמדפים, לאור חשש לתקלות או סכנה בצריכת המוצר.
מפרט הפרסום מותנה בהחלטת ביהמ"ש, כאשר לרוב הפרסום מחייב הופעה ב-2 עיתונים ארציים יומיים.
לעיתים נדרש לפרסם גם באמצעי מדיה נוספים (כגון אתר חדשות ורדיו).
לרשותכם עומדת מחלקה ייעודית לנושא עם אפשרות למגוון חבילות משולבות במחיר אטרקטיבי, כולל הפקה.

פנו אלינו עוד היום ותקבלו מענה אנושי ומקצועי עד השעה 22:00 בלילה – סמוך לירידה לדפוס.

נציגינו מחכים לעמוד לרשותכם ולתת לכם שירות ללא פשרות