ברוכים הבאים למוקד הפרסום הארצי - תשלובת הפרסום הגדולה והמקיפה ביותר בישראל
מגוון חבילות פרסום בעיתונות, ברדיו, בטלויזיה, באינטרנט ובסלולר במחירים של הדקה ה-90
זמינות עד חצות!!
לפרסום התקשרו עכשיו: 03-6-000-000 או 3333*
מגוון חבילות פרסום בעיתונות, ברדיו, בטלויזיה, באינטרנט ובסלולר במחירים של הדקה ה-90
לפרסום התקשרו עכשיו
077-2314833
לא חשוב מה סוג או גודל העסק שלכם ומהו תקציב הפרסום העומד לרשותכם.
אם אתם צריכים לפרסם מודעה, שירות או מוצר, אנחנו הכתובת!

במוקד הפרסום הארצי, תקבלו מענה אישי מהשעה 7 בבוקר ועד חצות.
100 אנשי מקצוע, מוקדנים, תקציבאים, מעצבים ואנשי רכש מדיה, ממתינים לשירותכם.
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

פרסום הסדר פשרה או הסכם פשרה
בעיתונות יומית על־פי חוק

תביעות ייצוגיות מסתיימות פעמים רבות בהסכם פשרה בין החברה הנתבעת לבין קבוצת התובעים. תוצאות ההסכם הזה מפורסמות על־פי חוק בעיתונות היומית (תובענות ייצוגיות, סעיף 25 א'). ובית־המשפט הוא זה שקובע בכמה עיתונים תפורסם הפשרה.

במוקד המודעות הארצי *3333 אנו מפעילים מחלקה משפטית מיוחדת שמתמחה בניסוח של מודעות שונות ובכללן גם מודעות הסדר פשרה המיועדות לפרסום בעיתונות על־פי חוק. הצוות שלנו מנסח את המודעה, מעצב אותה ומסייע לכם לבחור באילו עיתונים תפורסם. כמו כן, אתם יכולים לבחור לפרסם את הסדר הפשרה בשפות נוספות כמו אנגלית, רוסית וערבית ולהשתמש בפרסום הזה לצורך קידום יחצ"ני של משרד עורכי־הדין שטיפל בתביעה.

מה כוללות מודעות הסדר פשרה?

כל אחת מהמודעות צריכה לכלול בקצרה את הפרטים הבסיסיים של ההסכם, את מהות התביעה שהוגשה, את פרטי הצדדים וכן היכן אפשר למצוא את הפרטים המלאים של ההסכם. כמו כן, המודעה תכלול את מספר התיק בבית־המשפט, את מיקום את המשפט והערכאה שדנה בנושא.

אם במסגרת הפשרה נקבע סכום שאותו חברי הקבוצה יקבלו, הסכום יפורסם במלואו יחד עם תנאי החלוקה בין חברה הקבוצה שהגישה את התובענה הייצוגית.

מטרת פרסום המודעה היא לעדכן את חברי הקבוצה עצמם על הפשרה שהושגה עוד לפני שהיא נחתמת באופן סופי, כמו גם לקוחות אחרים של אותה חברה שעשויים לחוש את עצמם נפגעים ולהתנגד להסכם הפשרה המוצע. בחלקה התחתון של המודעה יובאו פרטי המבקש והמשיבות בתיק. כיום, נהוג לציין הן את כתובת משרד עורכי־הדין המטפל בבקשה והן את כתובת האי-מייל ומספר הטלפון.

בחירת גודל מודעות הפרסום

פעמים רבות המודעות מנוסחות על־ידי עורכי־הדין שעסקו בתיק, אך מפאת חוסר המקום אינן יכולות להתפרסם במלואן. לכן, עורכים מקצועיים של המודעות יכולים להציע שינויים המאפשרים להשאיר את כל הסעיפים הרצויים תוך קיצור של כל סעיף וסעיף לצורך התאמה לגודל המודעה.

אפשרות נוספת היא קבלת יעוץ מקצועי ממחלקת הפרסום של המודעות המשפטיות במוקד המודעות הארצי ובחינה של פרסום המודעה בגודל שונה, כדי שכלל הטקסט יוכל להיכנס. חשוב לזכור כי המודעה מופיעה בפונט קטן ככל האפשר, אך קריא, המאפשר להכניס את כלל הטקסט בתוך מודעה בגודל המינימלי האפשרי.

שירות מקצועי ואישי עד שעות הערב המאוחרות

במוקד המודעות הארצי *3333 אנו יודעים שאתם עובדים על התיק המשפטי וניסוח המודעות שעות רבות, ולכן אנו נמצאים שם עבורכם משעות הבוקר המוקדמות ועד שעות הערב המאוחרות. נציגי השירות המיומנים שלנו ממתינים לשיחה מכם עד השעה 22:00, ויכולים לקבל את המודעות ולסייע לעצבן כדי שיופיעו כבר בבוקר שאחרי בעיתונות היומית.

אנחנו מסייעים בעיצוב המודעה, ומספקים סקיצה שתעניק לכם אפשרות לראות כיצד המודעה תתפרסם בעיתון. באמצעות שימוש בקו תחתון, פונט מתאים, תוכן מעובה וטכניקות נוספות, אנו מסוגלים ליצור מודעות אפקטיביות תוך ניצול מקסימלי של כל אחת מהשורות במודעה. אנו מספקים לכם סקיצה להגהה ומתקנים טעויות שהתגלו לפני שהמודעה נשלחת לעיתון.

אם אתם מעוניינים לפרסם ביותר מעיתון יומי אחד, בררו איתנו על חבילות פרסום משתלמות הכוללות מספר אפיקי פרסום בעיתונות המודפסת. אנו מתחייבים לספק שירות מקצועי ואישי כבר מהשיחה הראשונה, ועד הרגע שבו המודעה פורסמה בעיתון. לאחר הפרסום תוכלו לקבל העתק של המודעה, לדעת באיזה עמוד היא עלתה, ולשמור אותה כהוכחה לבית־המשפט והצדדים הקשורים לתביעה.

פנו עוד היום למוקד המודעות הארצי *3333 וגלו כמה קל לפרסם הסדר פשרה בעיתונות היומית, בצורה אפקטיבית ומהירה ללא כל טעויות.