מגוון חבילות פרסום בעיתונות, ברדיו, בטלויזיה, באינטרנט ובסלולר במחירים של הדקה ה-90
לפרסום התקשרו עכשיו
077-2314833
לא חשוב מה סוג או גודל העסק שלכם ומהו תקציב הפרסום העומד לרשותכם.
אם אתם צריכים לפרסם מודעה, שירות או מוצר, אנחנו הכתובת!

במוקד הפרסום הארצי, תקבלו מענה אישי מהשעה 7 בבוקר ועד חצות.
100 אנשי מקצוע, מוקדנים, תקציבאים, מעצבים ואנשי רכש מדיה, ממתינים לשירותכם.
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

מעוניינים בפרסום מודעות
לפי חוק התכנון והבניה
בעיתון או באינטרנט?

מוקד הפרסום הארצי מתמחה בפרסום מודעות לפי חוק התכנון והבניה בעיתונים או באתרי האינטרנט ומציע שירות יעיל ומקצועי תוך מתן דגש לפרטים הקטנים ולצרכים הספציפיים שמחותינו.

פרסום מודעות תכנון ובניה דורש רצינות וקפדנות.

על מנת לחשוף את המודעה בפני קהל היעד המתאים ולהפוך אותה ליעילה יש לבחור במפרסם בעל ניסיון וותק בפרסום מודעות תכנון ובניה בעיתונים או באינטרנט.

מודעות תכנון ובניה

ישראל מתפתחת במהירות לאורכה ולרוחבה. שכונות חדשות נבנות ופרויקטים של התחדשות עירונית ותמ"א 38 מאושרים במועצות העירוניות. בנוסף, בחלק מהיישובים גם בעלי בתים פרטיים מרחיבים את המבנה הקיים, באישור הוועדות המקומיות.

לצד היתרונות של השינויים הללו בשיפור מראה העיר, עשויים להיות גם שיקולים כנגד הבנייה. לכן, כל אדם חייב לפרסם את השינויים שהוא מבצע בתוכניות המתאר העירוניות והמחוזיות. כמו כן, אם מתוכנן שימוש חורג במבנה קיים יש לפרסם מודעות תכנון ובניה מתאימות לחוקי הרשות העירונית שבה ממוקם המבנה.

הפצת המודעות בקלות בעיתונות המקומית והארצית

במוקד הפרסום הארצי אנו מתמחים בפרסום מודעות תכנון ובניה בחבילות עפ"י צורך - בעיתונות המקומית והארצית ובעיתונות מגזרית, על פי ההנחיות של הרשות העירונית. למשל, ביישובים הכוללים אוכלוסייה מעורבת, קוראי ערבית ועברית, נהוג לרוב לפרסם את המודעה בשתי השפות. הפרסום תקף לכל סוגי מודעות התכנון והבנייה כמו: הפקדת תוכנית, נוסח לפרסום היתר בנייה, תוכנית מתאר, שינוי תב"ע, בקשה להקצאת קרקע, הקלות שונות ומודעות נוספות.

לאחר שקיבלתם את ההנחיות המתאימות מהרשות המקומית באזור שבו ממוקם הנכס, נוכל לבנות עבורכם את החבילה המתאימה לצורך פרסום מודעת תכנון ובנייה הכוללת לרוב: עיתונות מגזרית, ארצית-יומית וכן מקומונים שונים שבהם מתגוררים תושבי הערים הסמוכים לנכס.

באילו עיתונים מפרסמים בדרך כלל מודעות תכנון ובנייה?

כאשר יש דרישת פרסום מודעות תכנון ובנייה בעיתונות ארצית, עליכם לפרסם בעיתון ארצי-יומי כמו "ישראל היום" "ידיעות אחרונות", מעריב וכו'. חשוב לציין, שגם אם ישנם עיתונים קטנים יותר המופצים בכל הארץ, חלקם אינם עונים על דרישת החוק לפרסום ב"עיתון ארצי נפוץ". מחלקת תכנון ובנייה במוקד הפרסום הארצי *3333, תוכל לעזור לכם לבחור את החבילה המתאימה לצרכים שלכם. קחו בחשבון שהרבה פעמים קיימת גם דרישה לפרסום במקומון באזור ועדת התכנון והבנייה שממונה עליכם.

ועדת התכנון והבנייה עשויה גם להוסיף דרישה של פרסום בשפה הערבית. בתום הפרסום, יש לצרף תגזיר-הוכחה של הפרסום כהוכחה כי אכן עלה פרסום בהתאם לדרישה.


מוקד הפרסום הארצי מתמחה בפרסום מודעות תכנון ובניה כבר למעלה מעשרים שנה.

הניסיון הרב שצברנו בתחום זה משרת מאות קבלנים וחברות בניה שרואים בנו את הכתובת הראשונה לפניה כאשר נדרש פרסום מודעת תכנון ובניה בעיתונים או באתרי אינטרנט.


מיטב אנשי המקצוע שלנו מתמחים בכל תהליך הפרסום וההבאה לדפוס, החל מניסוח המודעה ועיצובה הגרפי ועד מיקומה בצורה הטובה ביותר.


אנו מציעים מתן מענה אנושי וזמינות מלאה לטיפול בצרכי הפרסום של לקוחותינו.


החל מהשעה שבע בבוקר ועד חצות – תמיד נשמח לשרת.


בזכות הניסיון עתיר השנים והיקפי הפרסום שלנו, נוכל להציע לכם מחירים אטרקטיביים במיוחד ומגוון חבילות בכל העיתונים. פרסום מודעת/ות תכנון ובניה יהיה משתלם יותר בעזרתנו.


מה השירות של מוקד הפרסום הארצי כולל?

אנו בונים עבורכם חבילת פרסום במחיר אטרקטיבי בכל העיתונים והמקומונים הנדרשים.

ברגע שאנו מקבלים מכם את הנוסח ואת דרישות ועדת התכנון והבנייה – נשמח להתאים את גודל המודעה ולהציע חבילה מתאימה. קחו בחשבון שמודעות אלה מופיעות בגודל כתב קבוע, ולכן גודל המודעה אינו חייב להית גדול. המודעה מוקפת במסגרת ע"מ ליצור הבדלה בין המודעות.

מדוע לרכוש את המודעות דווקא ממוקד הפרסום הארצי?

כמשרד רכש מדיה ותיק הרוכש שטחי פרסום בהיקף נרחב, מדי יום מכל העיתונים בישראל - אנו מציעים מחירים אטרקטיביים של מחירי סיטונאות. מעבר לכך, אנו מעניקים שירות כל יום עד 22:00 בלילה ונוכל להכניס את המודעה לעיתון של היום למחרת.

חשוב לציין שהשירות שלנו כולל גם עיצוב. המודעות המפורסמות אצלנו מעוצבות ונשלחות להגהה לאישור סופי. לאחר אישור התוכן הכתוב אנו מוודאים כי בעיתון ישנו מקום פנוי ומעלים את המודעה כבר בבוקר שאחרי אישור הפרסום.

כאשר הפרסום עולה לאוויר אנו מקבלים עותק מהעיתון (תגזיר) אותו אנו שולחים אליכם ע"מ שתוכלו להתקדם בתהליך אישור הבנייה הנדרש מול הוועדה העירונית.

חסכו זמן וטרדה והזמינו את המודעות במקום אחד

חסכו לכם זמן ואנרגיה- פנו אלינו עוד היום *3333 ותזכו לשירות אישי ויחס מסור. אנו נדאג לכם לחבילה אטרקטיבית לפי המפרט הדרוש ונדאג לפרסום המודעה.

אנו פנויים לכל שאלה או תהייה, ויכולים להעשיר את ידיעתכם מניסיוננו הרב בתחום זה.

אם נדרשתם להעלות מודעות תכנון ובנייה, אל תמתינו. כל יום שאתם מחכים הוא יום שאישור הבנייה שלכם מתעכב. חייגו עוד היום למוקד הפרסום הארצי *3333 והזמינו את המודעות. יועצי הפרסום שלנו ממתינים לשיחתכם כבר עכשיו.