מגוון חבילות פרסום בעיתונות, ברדיו, בטלויזיה, באינטרנט ובסלולר במחירים של הדקה ה-90
לפרסום התקשרו עכשיו
077-9966272
לא חשוב מה סוג או גודל העסק שלכם ומהו תקציב הפרסום העומד לרשותכם.
אם אתם צריכים לפרסם מודעה, שירות או מוצר, אנחנו הכתובת!

במוקד הפרסום הארצי, תקבלו מענה אישי מהשעה 7 בבוקר ועד חצות.
100 אנשי מקצוע, מוקדנים, תקציבאים, מעצבים ואנשי רכש מדיה, ממתינים לשירותכם.
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

שילוט חוצות

אתם נוהגים בכביש החוף ולפתע נחשפים לשלט שרלוונטי בדיוק לנושא עליו חשבתם;
אתם בדרך לפגישה ורואים לפתע שלט על פסטיבל שיכול לעניין אתכם;
נחשפתם במקרה לחברת הייטק שמגייסת עובדים ואתם קולטים שזה בדיוק סוג המשרה שחיפשתם...
כמוכם, רבבות אנשים עברו ליד השלט. גם בימים הבאים, כאשר תעשו את דרככם מהבית לעבודה ובחזרה תתקלו באותם שלטים עד שהמסר יצרב בתודעה שלכם ותחליטו לקבל יותר מידע על החברה הרלוונטית.


היתרון של שילוט חוצות

הרבה לפני עידן האינטרנט, הטלוויזיה ואפילו העיתונות המודפסת שילוט חוצות שימש כאמצעי הפרסום האולטימטיבי.


זוכרים את השלטים שליוו את ילדותכם עם מותגי גלידה, משקאות קלים וחברות נוספות?


הנראות הגבוהה, הן מבחינת איכות והן מבחינת כמות העיניים, כאשר מציבים את השלטים במיקום מרכזי מסייעת להעצמת המותג (חברות המפורסמות על שלטי חוצות נתפשות על ידי הצרכנים הפוטנציאליים כגדולות, מוכרות ואמינות יותר מחברות אחרות).


אז אם אתם מעוניינים לחשוף את המוצר או השירות שלכם בפני קהל רב ומגוון באזורים גיאוגרפיים מוגדרים, ולהגיע לכל רחוב ראשי ומרכזי בו עוברים לקוחות פוטנציאליים. זה הזמן לשקול פרסום חוצות.


פרסום שלטי חוצות באמצעות מוקד הפרסום הארצי מסייע לכם לחשיפה של שירותים שונים בפני קהל יעד רחב, בין אם בפרסום ע"ג מכוונים / בילבורדים / שלטי חוצות ענקיים (סופר שלט, לארג' פורמט) / פרסום ע"ג קירות/ בפרסום על גבי תחבורה ציבורית - אוטובוסים או מוניות או בתחנות רכבת – ניתן להגיע לחשיפה רחבה לקהל היעד.


בדיוק לקהל היעד שלכם:
שילוט חוצות = חשיפה עצומה לכל מסר שתרצו להעבירשלטי חוצות מלווים אותנו לאורך כל היום בכל מקום אליו נלך. אם בתחנת הרכבת או האוטובוס – שלטי החוצות ממוקמים במיקום מרכזי. הבוחרים לנסוע בתחבורה ציבורית ואף הנוסעים ברכב, עוברים על פני שלטי חוצות הן במרכז העיר ההומה והן בכבישים הבין עירוניים.באמצעות פרסום חוצות תוכלו להגיע בדיוק לקהל היעד שלכם – לדוגמא אם אתם מפרסמים סניף באזור אסטרטגי – תוכלו למקם את שלטי החוצות בדרך אליכם ולהשתמש בהם כשלטי הכוונה מפתים להגיע ולבקר במקום. המסרים מועברים בצורה אפקטיבית, בולטת לעין ועם שימוש במספרים קליטים כמו 1-800 או מספרי כוכבית אתם יכולים למקסם את אחוז הפניות אליכם.לאילו קהלי יעד מרכזיים פונה פרסום החוצות

כיום ניתן לחלק את הקהל הפוטנציאלי אליו תוכלו לפנות באמצעות פרסום החוצות לשני קהלים מרכזיים.1. פרסום ברמה ארצית

פרסום ברמה ארצית מאפשר לכם לפנות לכל הארץ ולחזק את החשיפה למוצר / מותג בערים מרכזיות המאפיינות את קהל היעד. שלטי החוצות הפזורים בערים השונות מחזקים את המותג גם באזורים אסטרטגיים שעדיין לא נחשפו למוצר או לשירות. פרסום חוצות בכל הארץ מתאים לחברות / ארגונים הנותנים מענה בכל הארץ / בערים מרכזיות בארץ, לארגונים הרוצים להעביר מסר בעל תפוצה רחבה לכל הארץ או לחברת הייטק שמגייסת עובדים לכל רחבי הארץ. השמיים הם הגבול.2. פרסום לוקאלי

עסקים המתמקדים במתן שירות לעיר או אזור מסוים או עסקים המעוניינים לחזק סניף ספציפי יכולים למקד את הפרסום רק בשטח גאוגרפי מצומצם. ניתן להעלות קמפיין לוקאלי עוצמתי להעלאת המודעות והחשיפה למוצר ברמה המקומית.להגיע לכולם!

למרות שנראה כי האינטרנט נמצא כמעט בכל מקום, עדיין יש קהל רחב שאינו נחשף לפרסום במדיומים הנ"ל ויכול להיחשף ברמה יומיומית לקמפיין שילוט חוצות. ניתן להעלות לדוגמא קמפיין אפקטיבי בסביבת אזורים חרדיים ולהבטיח חשיפה של שלטי החוצות בדרכים / להעלות קמפיין ייעודי לגיל השלישי ועוד.התאמת שילוט החוצות לקהלים שלכם


את עיצוב השלטים תוכלו להתאים גם בצורה לוקאלית לכל אחד מהקהלים ולהשתמש בקריאייטיב ובויז'ואל שונה המותאם לגיל, למגזר ולתרבות של קהל היעד שלכם. אפשר גם להתאים לקהלים דוברי שפות שונות וליצור פרסום אינטנסיבי לקהל דובר אנגלית, רוסית, ערבית ושפות נוספות לצד הפרסום בשפה העברית.פרסום חוצות אפקטיבי באמצעות מוקד הפרסום הארצי


מי בונה בפועל את פריסת המדיה של הקמפיין?

אנו במוקד הפרסום הארצי, נתכנן עבורך פרסום חוצות אפקטיבי וחכם, נמפה עבורך מיקומי פרסום שלטי חוצות מתאימים בכל רחבי הארץ ונוכל לסייע בתכנון קריאייטיב מקצועי ונכון, המותאם לקהלי היעד השונים הנחשפים למודעות השונות שלכם.


אנו עובדים לאורך השנים עם מגוון רחב של לקוחות מכל המגזרים. מומחי הפרסום שלנו יוכלו להרכיב עבורכם את פריסת המדיה המושלמת בתקציב הנתון בשילוב סוגי השילוט הרלוונטיים ומיקסום התקציב כך שתקבלו כמה שיותר חשיפה בתקציב הנתון.


מוקד הפרסום הארצי פותח בפניכם מגוון רחב של אפשרויות לפרסום שלטי חוצותפרסום בתנועה:
פרסום על גבי תחבורה ציבורית -בצד שמאל / ימין של האוטובוס, ובגב האחורי של האוטובוס או של מונית השירות .

פרסום בענק:
שלטים הממוקמים על גבי לארג' פורמט / טוטמים / קירות / גשרים המוצבים במקומות אסטרטגיים והומי אדם בעיר.

פרסום בהמתנה:
כאשר לקוחותיכם הפוטנציאליים ממתינים לאוטובוס תוכלו לחשוף את המותג על גבי תחנות האוטובוס.

פרסום בנתיבי איילון