מגוון חבילות פרסום בעיתונות, ברדיו, בטלויזיה, באינטרנט ובסלולר במחירים של הדקה ה-90
לפרסום התקשרו עכשיו
077-9966272
לא חשוב מה סוג או גודל העסק שלכם ומהו תקציב הפרסום העומד לרשותכם.
אם אתם צריכים לפרסם מודעה, שירות או מוצר, אנחנו הכתובת!

במוקד הפרסום הארצי, תקבלו מענה אישי מהשעה 7 בבוקר ועד חצות.
100 אנשי מקצוע, מוקדנים, תקציבאים, מעצבים ואנשי רכש מדיה, ממתינים לשירותכם.
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

משרדי פרסום ורכש מדיה

רוצים להגדיל את החשיפה לעסק? להביא לקוחות פוטנציאליים? קמפיין פרסום פותח בפניכם אפשרויות רבות לצמיחה מהירה של העסק.

כיום, כאשר קיים מגוון עצום של אפיקי פרסום: פרסום ברדיו, פרסום בטלוויזיה, פרסום בדיגיטל, בשילוט חוצות או בעיתון – מוקד הפרסום מסייע לכם לבנות קמפיין איכותי ואפקטיבי המותאם לקהל היעד ולתקציב.

אם אתם מעוניינים להזניק את העסק לגבהים חדשים גלו אילו יתרונות קיימים למשרד רכש מדיה על פני פנייה למשרד פרסום או ישירות למדיה לקבלת הצעות מחיר.


משרד הפרסום עם מספר הלקוחות הגדול בישראל - אלפי לקוחות קטנים, מאות לקוחות בינוניים, עשרות לקוחות גדולים

משרד פרסום בתל-אביב, משרדי פרסום בתל-אביבמשרדי פרסום לעסקים גדולים

עסקים גדולים המעוניינים למקסם את תקציבי הפרסום שלהם עובדים בדרך כלל עם משרדי פרסום מובילים הנמצאים בהתקשרות קבועה עם ערוצי הטלוויזיה והרדיו, אתרי האינטרנט הגדולים, העיתונים הארציים וספקי שילוט החוצות העיקריים ומוסיפים את עמלתם הקבועה על כל פרויקט בנוסף לריטיינר. משרד הפרסום הנבחר מסייע בבניית ושימור המותג לצד תכנון קמפיינים מובילים המשודרים במדיומים שונים.כיצד עסקים קטנים ובינוניים יכולים להרוויח מעבודה עם משרד רכש מדיה גדול לעומת עם משרדי פרסום?

בעבודה עם משרד רכש מדיה,מפרסמים קטנים ובינוניים ומשרדי פרסום נהנים ממחירים אטרקטיביים בכל המדיות. בדומה לשיווק מוצרים פיזיים, גם בתחום הפרסום כאשר רוכשים את מוצרי המדיה בכמות גדולה ניתן לרכוש אותה "בסיטונאות" במחיר מוזל. המרוויחים הגדולים הם הלקוחות שנהנים ממחירים אטרקטיביים ללא התחייבות לזמן ארוך.

דרך נוספת לחסוך בתקציבי הפרסום היא באמצעות בניית חבילות פרסום ורכישת מדיה פנויה-פילרים הדקה ה-90 בהוזלה משמעותית. מה הכוונה?רכישת חבילות פרסום משתלמות יותר – לעסקים ומשרדי פרסום

יתרון נוסף לשימוש בשירותיו של משרד רכש מדיה הוא קניית פילרים-דילים בסגנון הדקה התשעים.

קורה לעיתים כי מפרסמים מבטלים ברגע האחרון/ דוחים את הקמפיין/ לא נמכרו כל השטחי פרסום. אם אתם מוכנים לפרסם מהרגע להרגע, דרכינו תמצאו אפשרות לפרסם בהוזלה משמעותית בטלוויזיה, בקמפיין שילוט חוצות בפריסה רחבה, בעמוד מרכזי שנותר פנוי בעיתון, בקמפיין ברדיו, בקמפיין אוטובוסים ועוד.

פרסום ברגע האחרון הוא עסקת Win Win הן עבור המפרסם שזוכה לקמפיין אטרקטיבי בהוזלה משמעותית והן עבור המדיה המוכרת את שטחי הפרסום שנותרו פנויים.

למעוניינים לפרסם במספר מדיות במקביל-משרד רכש המדיה מציע חבילות המשלבות פרסום בדיגיטל, בעיתונות, בטלוויזיה וברדיו. היתרון עבור מותגים המפרסמים בעת ובעונה אחת במקביל הוא החדרת המותג בצורה אינטנסיבית יותר המאפשרת להגיע ללקוח פוטנציאלי בפריסה רחבה במספר מדיות וכן אפשרות להגיע לקהלים שאינם צורכים במהלך היום יום את כל סוגי המדיומים.כל אפיקי המדיה במספר טלפון אחד

במוקד הפרסום הארצי תוכלו ליהנות מתנאים אטרקטיביים לכל אמצעי המדיה השונים במחירים אטרקטיביים של משרד רכש מדיה. בשיחת טלפון אחת בלבד אתם יכולים לקבל את כל המידע על כל ערוצי הפרסום: עיתונות, רדיו, שילוט חוצות, דיגיטל ועוד ונוכל לבנות עבורכם את הקמפיין המשתלם ביותר בהתאם לקהל היעד הרלוונטי. בואו לגלות איך גם העסק שלכם יכול לקבל דחיפה משמעותית מעלה.משרדי פרסום דיגיטל– לפרסום מקצועי און ליין

משרדי פרסום דיגיטל מתמחים בפרסום און ליין ברשת האינטרנט. הקמפיין יכול לכלול קמפיין באנרים באתר אינטרנט ייעודי, קידום ממומן, קמפיין באנרים משולב במספר אתרים וערוצים, קמפיין כתבות תוכן ועוד. היתרון בפרסום המקוון הוא היכולת לפלח קהלים מדויקים ולפרסם מודעות שונות לכל נישה. בנוסף, הפרסום המקוון מאפשר לצבוע קהלים, להגיש פרסום ייעודי לקהל שכבר התעניין בעבר בקמפיין ועוד.


במוקד הפרסום הארצי תפגשו מומחי פרסום דיגיטל עמם תוכלו להתייעץ מה הכלים האפקטיביים לקידום המוצר שלכם בתקציב הנתון. האם תרצו להגביר מכירות או לחזק את המותג? האם תרצו לבנות רשימת תפוצה גדולה יותר או למשוך גולשים לאתר שלכם? נוכל להציע קמפיין ייעודי לכל אחת מהמטרות, תוך מתן כמה אפשרויות פרסום. תמהיל המדיה ימקסם את התקציב הנתון במטרה להגיע לקהל היעד הרלוונטי בפילוח המדויק ביותר.הכינו את עצמכם! השיחות עומדות לגדול!

הטלפון לא מפסיק לצלצל ושורת הרווח גדלה בסוף החודש? כל חברה שיצאה בקמפיין פרסומי מוצלח יודעת שזה אפשרי. כאשר קהל היעד הרלוונטי שומע על המוצר שלכם אתם יוצרים תהודה שתמשך לא רק למספר שבועות, אלא תחלחל לתודעת הצרכן גם לאחר שהפרסומת ירדה מהאוויר. פנו אלינו עוד היום להתייעצות ונסייע לכם בכל שלב בקמפיין –החל מתכנון המדיה ועד להפקה בפועל.מתעניינים בקמפיין במחיר אטרקטיבי בטלוויזיה / ברדיו/ שילוט חוצות/ עיתונות/ דיגיטל? פנו עוד היום למוקד הפרסום הארצי בטלפון 3334* ונשמח לתת לכם מענה איכותי ומקצועי ללא פשרות