מגוון חבילות פרסום בעיתונות, ברדיו, בטלויזיה, באינטרנט ובסלולר במחירים של הדקה ה-90
לפרסום התקשרו עכשיו
077-9966272
לא חשוב מה סוג או גודל העסק שלכם ומהו תקציב הפרסום העומד לרשותכם.
אם אתם צריכים לפרסם מודעה, שירות או מוצר, אנחנו הכתובת!

במוקד הפרסום הארצי, תקבלו מענה אישי מהשעה 7 בבוקר ועד חצות.
100 אנשי מקצוע, מוקדנים, תקציבאים, מעצבים ואנשי רכש מדיה, ממתינים לשירותכם.
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

פרסום בתנועה – אוטובוסים ומוניות שירות

מעוניינים לחשוף את המוצר או השירות שלכם בפני קהל רב?

רוצים להגיע לכל רחוב ראשי, לכל כביש מרכזי, לכל מקום בו עוברים אנשים?


פרסום על גבי אוטובוסים ופרסום על גבי מוניות שירות באמצעות מוקד הפרסום הארצי יביא לחשיפת המוצר או השירות שלכם בפני קהל יעד נרחב באמצעות תכנון מדיה מדויק ופריסה אופטימלית.

 

מדוע כדאי לפרסם על אוטובוסים?

אם אתם רוצים לחשוף את הקמפיין שלכם לקהל נרחב במיוחד, פרסום על אוטובוסים הוא ללא ספק בחירה מצוינת עבורכם. בישראל ישנם אלפי קווי אוטובוסים, העוברים עשרות פעמים ביום בצירים המרכזיים ביותר בערים השונות, כמו גם בתוך השכונות השונות. ע"י פרסום חבילה מתאימה, תוכלו לחשוף את קמפיין הפרסום שלכם בפני לקוחות פוטנציאליים בכל רחבי הארץ.

 

ניתן לפרסם בכמה אופנים:

פרסום ברמה הארצית

קמפיין רחב בערים מרכזיות עם נוכחות של הפרסום על גבי אוטובוסים בצמתים מרכזיות ובאזורים סואנים לחשיפה מקסימלית של הפרסום.

 

פרסום ברמה המקומית

קמפיין פרסום בעיר ספציפית לחשיפה מירבית.

 

סוגי הפרסום הקיימים:

 

עורפים

היתרון הגדול בסוג פרסום זה היא חשיפה לנהגים במהלך נסיעה ו/או עמידה בפקק. במוניות שירות מדובר על קמפיין שכולל עיטוף מלא- צד ועורף ביחד, בעוד שבאוטובוסים סוגי העורפים הנפוצים הם עורף קלאסי , חצי עורף, עורף מלא ועורף מוגדל

 

צד קלאסי / מוגדל

במוניות שירות – כמו שהיה מצוין קודם לכן, מדובר על עיטוף מלא שכולל גם צד.

באוטובוסים ניתן לפרסם ע"ג צד ימין/שמאל של האוטובוס. הפרסום מאפשר חשיפה בעיקר להולכי רגל שעומדות או עבור מכוניות שעומדות בפקקים.

 

נשמח לתת לכם מענה לפרסום על גבי אוטובוסים ופרסום על גבי מוניות שירות בכל הארץ: ת"א, ירושלים, חיפה, ב"ש עוד.
יש באפשרותנו מגוון שטחי פרסום של כל החברות- אגד, אגד תעבורה, דן, מטרופולין, קווים ועוד בכל רחבי הארץ .

 

 בזכות הניסיון עתיר השנים, נוכל לתכנן עבורכם פרסום חוצות אפקטיבי וחכם במיקוד למיקומי פרסום מתאימים בכל רחבי הארץ, בשילוב קריאייטיב מדויק ומקצועי.

*העלות כוללת הדפסה והדבקה – ניתן לשלוח את הגרפיקה בנפרד במידת הצורך.

 

 

יתרונות פרסום ע"ג אוטובוסים

ישנם הרבה יתרונות לפרסום על גבי אוטובוסים.

ראשית, אתם יכולים להגיע למגוון רחב מאוד של קהלים ואנשים בפרק זמן קצר. בניגוד לפרסום בדיגיטל, ניתן לקבל חשיפה רחבה מאד בבת אחת ולא באופן הדרגתי.

 

יתרון נוסף הוא שאתם יכולים לפרסם ברמה המקומית - ניתן להעלות קמפיינים ממוקדים בעיר ספציפית. כלומר, אם למשל אתם רוצים לפרסם סניף מקומי - תוכלו להעלות קמפיין אוטובוסים בעיר ספציפית. כמובן שניתן לפרסם גם בכמה ערים ואזורים – במידת הצורך.

 

עוד יתרון לא מבוטל שיש לפרסום מסוג זה - שלא ניתן "להתעלם" מהפרסום. אם לדוגמא, ברשת האינטרנט יש באנרים ברוטציה/ קמפיין שלא בהכרח נחשפים אליו- באוטובוסים – עוברי האורח אינם יכולים להסיט את עיניהם מהפרסומת, כך שהמסר ללא ספק יעבור אליהם. למעשה, ניתן להגדיר את הקהל של פרסום מסוג זה כ-"קהל שבוי".

 

בנוסף, חשוב לזכור שבאמצעות הפרסום על האוטובוסים תוכלו להגיע לסוגים שונים של קהלים:

מבוגרים/חיילים/ סטודנטים/ צעירים שיוצאים לבלות ועוד.

 

לאילו קהלי יעד מתאים הפרסום באוטובוסים?

הפרסום על גבי אוטובוסים מתאים לכל קהלי היעד באשר הם. בסופו של דבר הכול תלוי באופי הקמפיין והקהל שאליו הוא פונה. אחר כך ניתן ליצור התאמה מדויקת לאזורים שבהם קהל היעד של הקמפיין נוהג להסתובב, בין אם מדובר באזורים מרכזיים בעיר או שדווקא בשוליה.

 

למעשה כל אדם הנוסע בכביש, מטייל על המדרכה ואפילו מי שמחכה לאוטובוס בתחנה, יכול להיות קהל היעד המושלם לפרסום זה. המיקוד הגיאוגרפי יאפשר לכם להיחשף לעיני הקהל הרצוי יהיה אשר יהיה.

 

פרסום על אוטובוסים דרך מוקד הפרסום הארצי

מוקד הפרסום הארצי הינו משרד רכש מדיה מוביל עם מעל ל-30 שנות ניסיון ביצירת קמפיינים ורכישת מדיה. אנו נוכל להתאים לכם חבילת פרסום על אוטובוסים המתאימה בדיוק לצורכי הקמפיין שלהם. נוכל להנחות אתכם מה אזורי הפרסום האפקטיביים בהתאם לצרכים שלכם, כך שאפיק פרסום זה ישרת אתכם בצורה הטובה ביותר.

 

ניתן לקבל חבילות משולבות במדיות מגוונות- כדוגמת קמפיין אוטובוסים וטלוויזיה או בשילוב עם קמפיין עיתונות, שילוטי חוצות, רדיו ועוד. נוכל לייצר עבורכם חבילות מותאמות אישית במחירים אטרקטיביים, הכוללות את כל המדיות המתאימות למוצר אותו תרצו לקדם.

 

תוכלו להזמין מאיתנו רכש מדיה בלבד או שתוכלו להיעזר באנשי הפרסום המנוסים שלנו לתכנון ורכש מדיה. בסיוע צוות הקריאייטיב המקצועי והיצירתי שלנו, תוכלו ליצור קמפיין פרסומי שיזניק אתכם היישר אל המטרה.