מגוון חבילות פרסום בעיתונות, ברדיו, בטלויזיה, באינטרנט ובסלולר במחירים של הדקה ה-90
לפרסום התקשרו עכשיו
077-2314833
לא חשוב מה סוג או גודל העסק שלכם ומהו תקציב הפרסום העומד לרשותכם.
אם אתם צריכים לפרסם מודעה, שירות או מוצר, אנחנו הכתובת!

במוקד הפרסום הארצי, תקבלו מענה אישי מהשעה 7 בבוקר ועד חצות.
100 אנשי מקצוע, מוקדנים, תקציבאים, מעצבים ואנשי רכש מדיה, ממתינים לשירותכם.
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

פרסום בג'רוזלם פוסט

מעוניינים לפרסם בעיתון הנפוץ ביותר המיועד לקהילות היהודיות דוברות השפות הזרות בעולם? הג'רוזלם פוסט מהווה זרוע מקשרת בין ישראל ליהדות התפוצות והוא העיתון הנפוץ ביותר בלעדי לסיקור העולם היהודי. עבור יהדות התפוצות הוא מקור חדשות כמעט בלעדי בשפה האנגלית לסוגיות והנושאים הנמצאים על סדר היום של העיתונות הכתובה בישראל ושל העולם היהודי בפרט. פרסום בג'רוזלם פוסט פותח בפניכם צוהר לקהל יעד נרחב זה תוך אפשרות לפילוח אופטימלי על פי שפות ומגזינים שונים.

כיום, מעבר לעיתון ג'רוזלם פוסט עצמו קבוצת המדיה מפיצה גם עשרה עיתונים ומגזינים בערים שונות הפרושות בעשרים וחמש מדינות על פני הגלובוס – בכללן גם קהילת דוברי השפה האנגלית והצרפתית בישראל. בין המגזינים הנפוצים שמפיצה ג'רוזלם פוסט תמצאו גם את המגזין הדו שבועי Jerusalem Report, העיתון היומי המופץ בשפה האנגלית בארץ והמהדורה הבינלאומית שלו, מהדורה מיוחדת הכתובה כולה בשפה הצרפתית וכן מהדורת חדשות יומית מקוונת המלווה בשורה של מגזינים ייעודיים בנישות נבחרות.

 

למי מתאים הפרסום בג'רוזלם פוסט?

פרסום בג'רוזלם פוסט מתאים לכל עסק המעוניין להפיץ את מוצריו ושירותיו ברחבי הגלובוס ומכוון לקהילה היהודית בפרט. לקראת החגים לדוגמא- מוזיאונים מזמינים את מבקריהם מחו"ל לצפות בתערוכות מיוחדות, חברות תעופה מפרסמות טיסות וחבילות תיירות לישראל ובתי מלון מקבלים פניות ישירות באמצעות הפרסום במהדורה המודפסת ובמהדורה המקוונת. בנוסף, ניתן לפרסם מודעות רחבות היקף לקהילה היהודית באמצעות  פרסום משולב בעיתון ובאתר.

עסקים המעוניינים למקד את הפרסום שלהם דווקא בקהל הלוקאלי, דובר האנגלית בישראל עצמה, יעדיפו להזמין מודעות במהדורה היומית של ג'רוזלם פוסט.

 

מודעות אבל המופצות לעולם היהודי

לצד הפרסום המיועד לעסקים, חברות ונותני שירותים שונים מופצות בעיתון גם מודעות המיידעות את העולם היהודי על פטירתם של אנשי מפתח בעולם היהודי. מודעות אבל בג'רוזלם פוסט פתוחות בפני הקהל הרחב ומעניקות את הכבוד הראוי לנפטר. המודעות יכולות להיות משולבות בשפה האנגלית, הצרפתית ושפות נוספות על מנת למקסם את החשיפה.

בנוסף לכך ניתן להזמין פרסום מודעת אבל בג'רוזלם פוסט בשילוב עם עיתון נוסף בשפה העברית ו/או האנגלית בעיתונים נוספים אחרים כמו: ידיעות אחרונות, ישראל היום, הארץ ומגזינים ישראלים נוספים. התפוצה הרחבה תעניק לנפטר את התפוצה הראויה ותאפשר לכל יהודי, מכל מקום בעולם, לקבל את הפרטים על ההלוויה והשבעה. במידה ומדובר בנפטר אנגלוסקסי או דובר אנגלית וצרפתית, איש עסקים מוכר או אישיות ידועה בתחומים נוספים מקובל לפרסם את המודעה בעיתון היומי של ג'רוזלם פוסט לאות הזדהות עם אבל המשפחה.

לידע כללי- אם אתם מעוניינים לפרסם מודעות אבל, עלות הפרסום כוללת - הגהה, ניסוח ועיצוב של התוכן כולל אפשרות להוספת לוגו.

במידה ואתם מעוניינים לפרסם מודעת השתתפות בצער מטעם ארגון- מומלץ לשלב במודעת ההשתתפות לוגו חברה/ מוסד אקדמי / רשות עירונית וכד' כדי להביע את צער כלל הארגון באבל משפחת העובד/ת.

 

מודעות דרושים בעולם

פרסום בג'רוזלם פוסט מתאים במיוחד לחברות המעוניינות לגייס יהודים דוברי אנגלית. במהדורה היומית הישראלית יש מדור מיוחד לפרסום מודעות דרושים ובמהדורה הבינלאומית והמקומית ניתן לפרסם מודעות שטח בגדלים שונים לקבלת חשיפה מקסימלית.

 

מוקד הפרסום הארצי: מטרייה נרחבת של שירותי פרסום

מוקד הפרסום הארצי מעניק מטרייה נרחבת של שירותי פרסום במגוון רחב של מדיות קלאסיות כמו עיתונות, טלוויזיה ורדיו וכן שירותי דיגיטל לפרסום בשלל אתרי אינטרנט בארץ ובעולם.

אנו מספקים יעוץ מקצועי להתאמת הפרסום לקהל היעד שלכם ללא עלות ומלווים אתכם בכל התהליך עד לפרסום.

 

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית לפרסום בג'רוזלם פוסט ובמדיות נוספות
פנו עוד היום אלינו 24/7 בטל' 03-6.000.000