מגוון חבילות פרסום בעיתונות, ברדיו, בטלויזיה, באינטרנט ובסלולר במחירים של הדקה ה-90
לפרסום התקשרו עכשיו
077-9966272
לא חשוב מה סוג או גודל העסק שלכם ומהו תקציב הפרסום העומד לרשותכם.
אם אתם צריכים לפרסם מודעה, שירות או מוצר, אנחנו הכתובת!

במוקד הפרסום הארצי, תקבלו מענה אישי מהשעה 7 בבוקר ועד חצות.
100 אנשי מקצוע, מוקדנים, תקציבאים, מעצבים ואנשי רכש מדיה, ממתינים לשירותכם.
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

פרסום בערוץ 9 - פרסום ממוקד ואפקטיבי

פרסום ממוקד לפי קהל מטרה הוא דבר שכולם מעוניינים בו. הסיבה לכך ברורה: כאשר הקמפיין נעשה עם מסר מותאם לקהל היעד, קל יותר לשווק אותו. אם קהל היעד שלכם הוא המגזר הרוסי, בוודאי תשמחו לדעת שיש ערוץ טלוויזיה מוביל ברוסית, עם שיעורי צפיה גבוהים. הקהל הרוסי צופה מידי יום במהדורות החדשות, וכן במגוון תוכניות אקטואליה, שעשועונים, אירוח ובידור המותאמים לתרבות ולשפה. לכן, אם יש לכם מוצר או שירות ייחודיים, מומלץ כי תפנו גם אל קהל יעד זה, שכן המגזר הרוסי הוא משמעותי ולא כדאי לפספס פנייה אליו.

 

למה דווקא פרסום בערוץ 9 בטלוויזיה?

בדיוק כפי שמפרסם יודע לאן לגשת כשהוא רוצה לפרסם למגזר הדתי או הערבי, כך חשוב לדעת לאן לפנות כשרוצים לפרסם באופן ממוקד למגזר הרוסי. פרסום ברוסית באמצעות ערוץ 9, מאפשר להגיע לקהל מטרה מדויק הצופה מידי יום בשעות קבועות לתכנים המותאמים עבורו. גם באמצעות פרסום ממומן במדיה הדיגיטלית יהיה קשה לטרגט באופן כל כך מוצלח את הפנייה למגזר זה, ופרסום בעיתונים ומקומונים ייעודיים למגזר הרוסי לא יאפשרו לקבל נתונים על אפקטיביות הפרסום.

 

לדבר בשפת קהל היעד

פרסום ברוסית יאפשר לקהל הרוסי להבין את הנאמר. לכן חשוב שלא לתרגם את המסר מעברית לרוסית אלא להתאים אותו כך שיהיה אפקטיבי. כשמאפיינים פרסום למגזר הרוסי, חשוב לדעת כיצד להתאים את סוג המסר ולדייק אותו לפי התרבות והערכים של אותה אוכלוסייה. כמו כן, גם במגזר הרוסי ישנם צופים בטווחי גילים שונים. מסרים המותאמים לצעירים יהיו שונים ממסרים המיועדים לקהל מבוגר. הפרסום בערוץ 9 מיועד בעיקר לאוכלוסייה בוגרת, שמונה עולים ותיקים מברית המועצות. אך ניתן לשלב גם פרסום לקהל צעיר יותר מהמגזר הרוסי בפלטפורמות נוספות.

 

הזדמנות לפרסום נוסף

כבעלי עסקים שמפרסמים כל הזמן, אתם ודאי מעוניינים לפנות לפלח אוכלוסייה כל כך משמעותי.  אנו במוקד הפרסום הארצי נשמח לסייע לכם לבנות את המסר הנכון עבור הקהל הרלוונטי עבורכם, באמצעות חבילת פרסום מותאמת בערוץ 9, ברדיו הרוסי, באתרים או בעיתונות הרלוונטית. כך תוכלו לבלוט, להתבדל ולפרסם ביעילות רבה.

 

נשמח לייעץ על המקום הנכון לפרסום בהתאם לצרכים ולהציע מגוון חבילות אטרקטיביות.

אנחנו זמינים עבורכם כל יום עד 22:00 בלילה בטלפון 03-6000000