מגוון חבילות פרסום בעיתונות, ברדיו, בטלויזיה, באינטרנט ובסלולר במחירים של הדקה ה-90
לפרסום התקשרו עכשיו
077-7299594
לא חשוב מה סוג או גודל העסק שלכם ומהו תקציב הפרסום העומד לרשותכם.
אם אתם צריכים לפרסם מודעה, שירות או מוצר, אנחנו הכתובת!

במוקד הפרסום הארצי, תקבלו מענה אישי מהשעה 7 בבוקר ועד חצות.
100 אנשי מקצוע, מוקדנים, תקציבאים, מעצבים ואנשי רכש מדיה, ממתינים לשירותכם.
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

פרסום מודעת כונס נכסים

במוקד הפרסום הארצי אנו פועלים סביב השעון לסייע למשרדי עורכי דין שנדרשו על ידי בית המשפט לפרסם מודעת כינוס נכסים/ מודעות הזמנה להציע הצעות. הפרסום מתבצע בעיתונים ארציים, בעיתונות המקומית וכן בעיתונים המשתייכים למגזרים שונים. את המודעות ניתן לפרסם בעברית בלבד או במספר שפות, בהתאם להנחיות בית המשפט והקהל היעד אליו פונות המודעות.

כיום, קיימים מספר סוגים עיקריים של מודעות בתחום זה: מודעה המודיעה לכלל הציבור על העובדה שמונה כונס נכסים לחברה, הודעה על מתן צו לאכיפת שעבודים ומודעות למימוש הנכסים ולקבלת הצעות בשיטת מכרז.

אילו נתונים מופיעים במודעת כינוס נכסים למכירת נכס נדל"ן?

ככל שנכס מוצע למכירה בשיטת מכרז על ידי כונס הנכסים, מתפרסמת מודעה מקיפה המציינת הן את הנתונים הבסיסיים הקשורים לנכס והן את תנאי הגשת ההצעה. ניסוח המודעה יכול לכלול את כל הפרטים הבאים או את חלקם:

  1. הזמנה לרכישת זכויות בעלות בנכס, לרבות פרטי הגוש והחלקה שבה הנכס ממוקם וכן כתובתו של הנכס.
  2. השטח הבנוי של הנכס.
  3. מחיר המינימום להגשת ההצעה וכן ציון העובדה שהמחיר כולל או אינו כולל מע"מ ככל שחל על עסקה זו.
  4. ציון אחריותו של המציע לבחון את מצבו המשפטי, הפיזי וכן הרישום של הנכס בטאבו, כמו גם ההיתרים הקשורים לנכס וייעוד הקרקע שעליה הוא ממוקם.
  5. ביטול אחריותו של כונס הנכסים כלפי צד שלישי.
  6. הודעה על היותו של מסמך ההצעה בלתי חוזר.
  7. הודעה על הסעדים המגיעים למשרד כונס הנכסים אם המציע חוזר בו מרכישת הנכס.
  8. סעיף השומר את זכותו של כונס הנכסים לא לקבל הצעה כלשהי או לערוך התחרות ו/או משא ומתן עם חלק מהמציעים.
  9. פרטי התקשרות עם המשרד לצורך קבלת נוסח הסכם המכר המלא וטופס ההצעה הרשמי.

מה יופיע בהודעה על מתן צו לאכיפת שעבודים?

הוראת פסק הדין שאישר את צו אכיפת השעבודים תהיה לרוב קצרה יותר ממודעת מימושם של הנכסים בפועל. במודעה זו יופיעו פרטים על פסק הדין הנדון, פרטי התובע והנתבע וכן פרטי משרד עורכי הדין שמונה ככונס נכסים. חלק מהמודעות יכללו גם אפשרות להסתייג בתקופת זמן קצובה למינוי הכונס, וכן פרטי הוצאה לפועל אם הכינוס מתבצע כחלק מהליכי הגבייה במסגרת ההוצאה לפועל ולא דרך אחד מבתי המשפט ברחבי הארץ.

פרסום מודעה למכירת רכב בכינוס

מודעה נוספת שניתן לפרסם מעניקה אפשרות להתחיל מכרז למכירת רכב של חייב ומכירתו בתנאי מכרז כדי לממש את ערכו. מודעה זו דומה למודעת כינוס לנכס נדל"ן, אך במקום פרטי הנכס (גוש, כתובת וחלקה) כוללת רק את יצרן הרכב, המודל והשנתון שבו יוצר.

סיוע בעיצוב המודעה ובחירת העיתונים לפרסום

ניסוח מודעה של כינוס נכסים מתבצע בשפה שאינה משתמעת לשתי פנים, ולכן ינוסח בדרך כלל על ידי משרד עורכי הדין עצמו. עם זאת, מוקד הפרסום הארצי יכול להציע את שירותי עיצוב המודעה, בחירת גדלי הפונט והדרך שבה כל אחד מחלקי המודעה יופיע בפועל. למשל, את כותרת המודעה: "הודעה בדבר מינוי כונס נכסים" אפשר להדפיס באותיות לבנות על רקע שחור המדגישות את המודעה בדף.

אנו מסייעים בבחירת העיתונים המתאימים לפרסום, ויכולים להציע חבילת פרסום משתלמת מתוך כלל העיתונים המקומיים והארציים. משרדנו פועל משעות הבוקר המוקדמות ועד חצות, כדי להעניק לכם את הזמינות הגבוהה ביותר באמצעות מענה אנושי טלפוני, צ'ט חי עם נציג או באמצעות תכתובת דוא"ל.

פרסום מהיום למחר

מהרגע שהמודעה עלתה בעיתונים מתחילה ספירה של ימים עד לזמן שבו הנתבע יכול להגיש את התנגדותו למינוי כונס הנכסים. לכן, ישנה חשיבות רבה לפרסום מידי. במקום שתצטרכו לבזבז זמן יקר להתקשר לכל מערכות העיתונים ולהמתין לקבלת הצעת מחיר, הגהה, עיצוב ומיקום המודעה אנו מבצעים כל זאת עבורכם. לכן, פתחנו מחלקה ייעודית לתחום המשפטי במוקד, המתמקדת בשירותי פרסום מודעות כונס נכסים.

כל שעליכם לעשות הוא לשלוח לנו את ניסוח המודעה, לאשר את הסקיצה הגרפית, לבחור את העיתונים הרצויים ולבצע את ההזמנה. אנו נדאג שהמודעה תופיע בעיתונים, ונשלח אליכם את העמוד בעיתון המודפס ביום שאחרי.

זקוקים לפרסום חוזר? נוכל לפרסם את אותה המודעה או לשנותה

מודעת כינוס נכסים מעודדת את המעוניינים לרכוש את הנכס הנמצא בכינוס באמצעות מכרז שבו נבחר הקונה המתאים ביותר מבחינת מחיר ותנאי תשלום. עם זאת, היות וכונס הנכסים אינו מחוייב לקבל הצעה כלשהי במרכז, ניתן להמשיך ולפרסם שוב את הבקשה לקבלת הצעות.

תוכלו להשתמש בניסוח המודעה שהופיעה בעיתון, לפרסם בעיתונים נוספים כדי להגביר את החשיפה למציעים פוטנציאליים חדשים, להגדיל את המודעה או להפוך את תוכנה לבולט יותר באמצעות הגדלת הפונט ושינוי העיצוב. אנו נמצאים כאן עבורכם כדי לבחון איך ניתן לשפר את נראות המודעה ולזכות לכמות גדולה יותר של פניות מבעבר.

לפרסום מודעת כינוס נכסים ולרכישת פרסום מודעות משפטיות נוספות, פנו אלינו עוד היום לייעוץ ופרסום. אנחנו זמינים כל יום עד השעה 22:00 בלילה במיוחד עבורכם – נשמח לתת הצעת מחיר מיידית לפרסום ותמהיל מדיה המתאים ככפפה ליד לכל אחת מהמודעות המתפרסמות.