מגוון חבילות פרסום בעיתונות, ברדיו, בטלויזיה, באינטרנט ובסלולר במחירים של הדקה ה-90
לפרסום התקשרו עכשיו
077-7299594
לא חשוב מה סוג או גודל העסק שלכם ומהו תקציב הפרסום העומד לרשותכם.
אם אתם צריכים לפרסם מודעה, שירות או מוצר, אנחנו הכתובת!

במוקד הפרסום הארצי, תקבלו מענה אישי מהשעה 7 בבוקר ועד חצות.
100 אנשי מקצוע, מוקדנים, תקציבאים, מעצבים ואנשי רכש מדיה, ממתינים לשירותכם.
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

פרסום מודעות מכרזים

מעוניינים בפרסום מודעת מכרזים באינטרנט או בעיתון?

מוקד הפרסום הארצי מתמחה בפרסום מודעות מכרזים בכל אמצעי התקשורת ומציע שירות מקצועי תוך שימת לב לפרטים הקטנים ביותר ולצרכים הספציפיים של המפרסם.

פרסום מודעות מכרזים בעיתונות או באינטרנט דורש תכנון ודיוק, תוך התייחסות לפרטים הקטנים.

 

בין אם מדובר בפרסום בהצעה לאספקת שירות, מכרז על מכירת טובין, נכס נדל"ן או רכב, יש צורך להקפיד על כל הפרטים ולבחור במפרסם מקצועי בלבד על מנת להביא לחשיפה יעילה של המודעה ולהעברת המסר בצורה הטובה ביותר.

למוקד הפרסום הארצי ניסיון רב בפרסום מודעות מכרזים בכל העיתונים בישראל ובאינטרנט.

מיטב אנשי המקצוע יסייעו לך בכל תהליך הפרסום, מעיצוב ועד פרסום המכרז במיקומים הטובים בעיתונים השונים ו/או באתרים המתאימים.

 

יעילות ואפקטיביות בפרסום מכרזים

ענף המכרזים הוא תחום מורכב המצריך ידע מקצועי ודיוק, אך הדבר החשוב ביותר כשמדובר על מודעות מכרזים הוא התזמון והמענה המהיר. מכרזים מתפרסמים בכל תחומי העסקים ובענפים שונים במשק על ידי גופים קטנים וגדולים - למידע עבור הציבור ולהודעות. כדי לפרסם מודעת מכרזים שתענה על הדרישות, תהיה מדויקת בפרטים המופיעים בה ותתפרסם במועד הרצוי, יש צורך במחלקה ייעודית ומקצועית המתמחה בתחום זה.

 

הזדמנויות עסקיות ומידע לציבור

ישנן הודעות לציבור בתחומי המשפט אשר מתפרסמות באופן קבוע, כמו גם מכרזים הנדרשים להתפרסם על פי חוק - לצורך השמירה על מנהל תקין וטוהר המידות.

כך לדוגמא - ממשלת ישראל, תאגידים, גופים ציבוריים ופרטיים מנהלים פעילות עסקית, פרויקטים, אספקת שירותים שונים וחיפוש עובדים ומפרסמים מכרזים לשם כך.

 גופים גדולים כמו משרד הביטחון, עיריות, קופות חולים ועוד, נדרשים לפרסם מכרזים לשירותים שונים שהם צורכים - באופן פומבי. ישנו מידע המתפרסם, המיועד להפיץ הודעות לציבור על אסיפות כלליות של חברות ציבוריות, שינויים שונים, לוחות, מכירות של נדל"ן או רכב. פרסום מודעת מכרזים מאפשר לציבור לקבל מידע, להציע הצעות ולהתמודד באופן הוגן ושווה על משרות, על שירותים שונים ולהיחשף להזדמנויות עסקיות. באופן זה ניתנת לכל אדם העומד בקריטריונים הזדמנות לקבל עבודה, להציע את שירותיו המקצועיים ולזכות במכרז. חלק מאותם פרסומים כוללים מודעות משפטיות הנוגעות לנכסים שונים, מכרזים משפטיים, מודעות על הסדרי פשרה, תביעות ייצוגיות, פירוק חברות, כינוס נכסים ועוד. השלב הראשון הדרוש כדי להשתתף במכרז הוא לקבל את המידע עליו, את הפרטים הרלוונטיים ובזמן, כך שניתן יהיה להגיש הצעות.

 

איך מפרסמים?

מוקד הפרסום הארצי 3333* הוא המקום שתוכלו לקבל מענה ממוקד ומקצועי לפרסום מודעות מכרז או מודעות משפטיות. בין אם אתם צריכים לפרסם בעיתונות היומית, בעיתונות שבועית (מקומונים לדוגמא), עיתונות כלכלית או בחבילה המשלבת כמה עיתונים, אנו מתחייבים לשירות מקצועי בכל שלבי התהליך. מחלקת המודעות המשפטיות תשים לב לפרטים הקטנים ביותר ותוכל להנחות אתכם במקצועיות, במטרה לקבל חשיפה אפקטיבית עבור כל בעלי העניין.

הניסיון והמוניטין הרב של צוות העובדים במוקד הפרסום הארצי, יבטיחו לכם חבילה משתלמת וחשיפה מוגברת, כך שהפרסום יהיה ממוקד ויעיל. המקצועיות והזמינות מלאה של הצוות עד הערב, יבטיחו לכם פרסום מיידי במיקום בולט ובשילוב טיפול מסור ויעיל. כיוון שיש חשיבות לזמני הפרסום המהירים ולהגשת מועמדות במודעות מכרזים, אנו זמינים לתת מענה בכל זמן עד הלילה. ישנם מכרזים המתפרסמים בהתראה קצרה מאוד ויש צורך במענה מהיר לצורך העלאה לגופי התקשורת הנדרשים, כך שניתן יהיה להגיש הצעות בזמן הנתון.

במחלקת המודעות המשפטיות שלנו עובדים.ות תקציבאים.ות בעלי.ות וותק רב שנים, כדי לספק ללקוחותינו את השירות האישי הטוב ביותר. כפי שאנו מציעים שירות מקצועי, אנו שמים דגש גם על פרסום משתלם עבור לקוחותינו ומעניקים חבילות פרסום מגוונות לכל צורך.

פנו אלינו להתייעצות, אנחנו זמינים עבורכם כל יום עד הלילה

דוגמאות למודעות

הזמנה להציע הצעות לרכישת כלי רכב

הזמנה להציע הצעות לרכישת כלי רכב


מודעת הזמנה להציע הצעות

מודעת הזמנה להציע הצעות


מודעת מכרז

מודעת מכרז


מודעת מכרז - הזמנה להציע הצעות

מודעת מכרז - הזמנה להציע הצעות


מודעת מכרז תאגידי מים

מודעת מכרז תאגידי מים


תחליף המצאה

תחליף המצאה