מגוון חבילות פרסום בעיתונות, ברדיו, בטלויזיה, באינטרנט ובסלולר במחירים של הדקה ה-90
לפרסום התקשרו עכשיו
077-9966272
לא חשוב מה סוג או גודל העסק שלכם ומהו תקציב הפרסום העומד לרשותכם.
אם אתם צריכים לפרסם מודעה, שירות או מוצר, אנחנו הכתובת!

במוקד הפרסום הארצי, תקבלו מענה אישי מהשעה 7 בבוקר ועד חצות.
100 אנשי מקצוע, מוקדנים, תקציבאים, מעצבים ואנשי רכש מדיה, ממתינים לשירותכם.
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

ערוץ 14 (עכשיו 14) – פרסום מחוץ לקופסה

עולם הפרסום משתנה כל הזמן ומותאם לצרכי הלקוחות, לרוח הזמן והתקופה. לא עוד פרסומות דומות באורך אחיד ובטון זהה. הפלטפורמות השונות הפכו את פרסום המוצרים לכאלו שמשתלבים בחיי היום יום באופן אותנטי, בלי שבכלל נרגיש בהם. על אף ההתקדמות והיתרונות של הפרסום הדיגיטלי, לפרסום בטלוויזיה יש יתרונות מובהקים שקשה להגיע אליהם אפילו באמצעות הדיגיטל. כיום, באמצעות הפרסום, ניתן להגיע לחשיפה רחבה מאד בו זמנית - דבר שלוקח זמן בפרסום הדיגיטלי.

כיום יש אפשרויות פרסום רבות ומגוונות בטלוויזיה: אורך התשדיר ניתן לבחירה, אפשר לשלב חסויות במהלך התוכניות השונות, ראיונות ועוד. הטלוויזיה יצאה מהקופסה המרובעת של פעם והפרסום הפך לממוקד, אפקטיבי ומותאם לקהל היעד.

 

למה דווקא פרסום בערוץ 14 – עכשיו 14?

בשונה מערוצים מסחריים אחרים ערוץ עכשיו 14 או בשמו הקודם עכשיו 20 - הוא בעל מאפיינים ייחודיים. מדובר בערוץ בעל אופי, מכיוון שהוא משויך לצד הימני הפוליטי. קהל היעד של הערוץ מזוהה עם ערכיו, נאמן לו ומרגיש שהוא מדבר בשפה שלו. כשמפרסמים בערוץ אפשר להבין מיהו קהל היעד ולהתאים את התכנים והמסרים. כיום, לערוץ יש מעל 880,000 צופים קבועים מידי יום. הרצועות המשודרות מגוונות וכוללות תוכניות אירוח, אקטואליה, תרבות, כלכלה, פוליטיקה, יהדות ומהדורות חדשות קבועות.

 

פרסומת לפי דרישה

כפי שניתן לראות, עולם הפרסום השתנה באופן ניכר. הוא מותאם יותר, מגוון ומאפשר לחזק את המותג וליצור באזז תקשורתי משמעותי. חשוב לקחת בחשבון שיש למותגים המפרסמים בטלוויזיה תדמית של אמינות וחוסן.

פרסום בערוץ עכשיו 14 יוכל לאפשר למוצר שלכם להגיע לתפוצה שונה ורחבה יותר.

 

כאשר מפרסמים בטלוויזיה חשוב לבחור את אורך התשדיר המתאים לסוג הפרסום (ניתן לבחור באורך תשדיר מ-6״ ומעלה).

אנשי השיווק והאסטרטגיה שלנו ישמחו להתאים לכם חבילת פרסום בערוץ עכשיו 14 כדי לאפשר למוצר שלכם להגיע לתפוצה רלוונטית ומתאימה, הן לתקציב והן למותג.

 

 אנחנו זמינים עבורכם לכל שאלה, ללא התחייבות כל יום עד הלילה