מגוון חבילות פרסום בעיתונות, ברדיו, בטלויזיה, באינטרנט ובסלולר במחירים של הדקה ה-90
לפרסום התקשרו עכשיו
077-2314833
לא חשוב מה סוג או גודל העסק שלכם ומהו תקציב הפרסום העומד לרשותכם.
אם אתם צריכים לפרסם מודעה, שירות או מוצר, אנחנו הכתובת!

במוקד הפרסום הארצי, תקבלו מענה אישי מהשעה 7 בבוקר ועד חצות.
100 אנשי מקצוע, מוקדנים, תקציבאים, מעצבים ואנשי רכש מדיה, ממתינים לשירותכם.
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

פרסום מודעת תביעה ייצוגית

הגישו נגד החברה שאתם מייצגים תובענה ייצוגית?

לפי חוק תובענות ייצוגיות, תשס"ו -2006 יש לפרסם מודעת תביעה ייצוגית לפי דרישת בית משפט במפרט רצוי: כמות וסוג עיתונים (יומי / מגזרי), גודל אות ועוד. המפרט משתנה בהתאם להחלטת בית משפט ויש להקפיד לבדוק את כל ההנחיות ע"מ שהמודעה תהיה תקנית וחוקית.

 

במוקד הפרסום הארצי יש לנו מחלקה משפטית ייעודית שמתמחה בפרסום מודעות משפטיות: מודעות תביעה ייצוגית (/מודעות תובענה ייצוגית), מודעות הסכם פשרה (/הסדר פשרה), מודעות מכרזים, מודעות פירוק חברה, מודעות הזמנה להציע הצעות ועוד. אנו מתמחים בהתאמת המדיה המתאימה לקהל היעד (מודפסת / דיגיטלית),  דואגים לעיצוב בהתאם למפרט מבית משפט, מוודאים כי המודעות פורסמו במועד המתאים ובמפרט שהוזמן ועוד.

 

מוקד הפרסום הארצי מייצג את כל העיתונים והמקומונים בישראל ומעניק שירותי פרסום והפצה של מודעות תביעה ייצוגית למגוון רחב משרדי עורכי דין הארץ מזה מספר עשורים. המודעות יכולות להתפרסם בכל העיתונים הגדולים, בעיתונות המגזרית או במקומונים ויכולות להתפרסם בעברית ובאנגלית. וכן ניתן להרחיב את הפרסום גם למקומונים ברחבי הארץ כדי להגביר את החשיפה למודעה. ברשותנו חבילות אטרקטיביות לפרסום בכמה עיתונים המותאמות לדרישה מבית משפט לפרסום.

 

פרסום מודעות על תביעה ייצוגית נגד חברות מזון

תחומי התביעה הייצוגית מגוונים מאד. התביעות מוגשות בד"כ כנגד חברות גדולות, רשתות ועוד.

בתחום המזון לדוגמא- במידה וצרכן שם לב לליקוי בהתנהלות של חברה – כדוגמת משקל לא תקין של המוצר (בניגוד למה שהוצהר), חיוב לא תקין, הכללת סוג מזון בניגוד להצהרות (מתגלה בד"כ בקבוצות בעלות רגישות למזון או אלרגיות שונות) הוא רשאי לתבוע תביעה ייצוגית. התשובה מצד החברה הנתבעת מתפרסמת במודעת תביעה ייצוגית בפריסה ארצית – באמצעי מדיה וסוגי עיתונים לשיקול בית משפט.

 

לאחר שהתקיים הסדר פשרה עם החברה יש לפרסם מודעת הסכם פשרה על פי הוראת בית המשפט. מודעות הסכם פשרה מתפרסמות לרוב במדור המודעות המשפטיות בחלק שיועד לכך בעיתון. לעיתים ההודעה מתפרסמת בנוסף כידיעה חדשותית ע"י המערכת במידה והנושא מהווה עניין לציבור.

 

תביעות ייצוגיות נגד חברות תרופות

בתחום הפארמה (תרופות ותוספי מזון) מודעת תביעה ייצוגית יכולה להתפרסם במידה והיו תופעות לוואי חריגות וקבוצה של אנשים התאגדה ע"י עורכי דין כנגד החברה. החברה הנתבעת מחויבת לפרסם מודעת תביעה ייצוגית לפי הוראת בית משפט, בהתאם להנחיה ולמפרט ממנו. בתחום זה המודעה יכולה לכלול את תמונת התרופה שבעטיה הוגשה התביעה, פרטים על התרופה וכן פנייה לציבור האנשים אשר נטל תרופה זו וסבל בשל כך מבעיות רפואיות. בית המשפט עשוי לחייב לפרסם מודעת תביעה ייצוגית על מנת להמשיך לטפל בתהליך ולעיתים יכול לבקש במקביל למסור הודעות לכלל הרוכשים באמצעות מדיות להמונים ולבצע החזרה יזומה – ריקול. במוקד הפרסום הארצי נוכל לסייע לכם בכל התהליך ולהתאים את החבילה הרלוונטית, בעיתונות הארצית והמקומית המתאימה ביותר עבורכם לפרסום במחיר המשתלם ביותר.

 

כיצד מתחילים לפרסם מודעת תביעה ייצוגית?

מודעת תביעה ייצוגית מנוסחת, בדרך כלל, על ידי משרד עורכי הדין המטפל בתביעה. מרגע הנחיית בית משפט לפרסם מודעת תביעה ייצוגית – אחנו מסייעים בכל התהליך, החל מהתאמת תמהיל הפרסום המתאים ביותר עבורכם וכלה בעיצוב המודעה ושליחת תגזיר – הוכחה שהפרסום בוצע בהתאם למפרט שסוכם. מעל שלושה עשורים בתחום המדיה בארץ ומאות לקוחות, מאפשרים לנו להעניק לכם את המחירים הטובים ביותר לחבילת הפרסום ולסייע לכם במקצועיות בכל התהליך ע"מ לקבל את אישור בית משפט להמשך התהליך.

 

פרסום הסדר לפני תביעה

לעיתים, החברה הנתבעת בוחרת להגיע להסדר לפני התביעה או משיגה הסכם פשרה בין הצדדים. גם בסיטואציה כזו אנחנו עומדים לרשותכם - תוכלו לפרסם דרכנו מודעת הסדר פשרה / מודעת הסכם פשרה הכוללת את פרטי ההסדר. פרסום הסדרי פשרה מפורסם במדור המשפטי בעיתון – מקום ייעודי שמרכז את כל ההודעות המשפטיות. יתכן ובית המשפט ידרוש לפרסם את המודעה בשני עיתונים יומיים בגודל אות מסוים או שיחייב אתכם לפרסמה בתפוצה רחבה יותר.  לצורך כך, הקמנו מחלקה ייעודית שתוכל לעזור לכם לבצע את התהליך במקצועיות מתחילתו ועד סופו כדי לעמוד בכל התנאים שמציב החוק לפרסום מודעת הפשרה. כך לדוגמא נוכל לוודא שכל פרטי המודעה מופיעים בה, לרבות בגודל הנכון ובמפרט הרצוי. נוכל להציע לכם מספר גדלים למודעה ונייעץ לכם לכל אורך התהליך כדי שתבחרו את הפרסום המתאים לכם.

 

לפרסום מודעות תביעה ייצוגית ומודעות הסדר פשרה / הסכם פשרה פנו אלינו עוד היום!

אנחנו זמינים כל יום עד 22:00 בלילה במענה אנושי ונשמח לסייע לפרסם את המודעה במקצועיות

 

דוגמאות למודעות תביעה ייצוגית


דוגמא למודעה – הודעה בדבר אישור תובענה כייצוגית


הודעה לחוק תובענות ייצוגיות – דוגמא למודעה בעיתון


בקשה לאישור הסדר פשרה בבקשה לאישור תביעה ייצוגית – דוגמא למודעה בעיתון