מגוון חבילות פרסום בעיתונות, ברדיו, בטלויזיה, באינטרנט ובסלולר במחירים של הדקה ה-90
לפרסום התקשרו עכשיו
077-2318751
לא חשוב מה סוג או גודל העסק שלכם ומהו תקציב הפרסום העומד לרשותכם.
אם אתם צריכים לפרסם מודעה, שירות או מוצר, אנחנו הכתובת!

במוקד הפרסום הארצי, תקבלו מענה אישי מהשעה 7 בבוקר ועד חצות.
100 אנשי מקצוע, מוקדנים, תקציבאים, מעצבים ואנשי רכש מדיה, ממתינים לשירותכם.
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

פרסום מודעת אבל

אהוב נפטר בפתאומיות... החיים נעצרים לרגע.

דווקא ברגע הזה בו אתם חשים את הכאב, לפעמים גם בלבול או חוסר הבנה – אתם צריכים לבצע מגוון רחב של משימות.

אחת מהן היא פרסום מודעת אבל או מודעת השתתפות בצער.

מאז ועד היום מודעת אבל משמשת כאמצעי תקשורת עם מכרים ובני משפחה, לצד מתן כבוד אחרון לנפטר.

בתוך כל הכאוס, תהליך פרסום מודעת פטירה או מודעת השתתפות בצער בעיתונות הארצית נראה מהצד כארוך/ מסורבל.

כיצד תבנו את הניסוח המתאים? איזה גודל כדאי לפרסם? איפה הכי נכון לפרסם את המודעה?
בשביל זה אנו כאן עבורכם ב3333* עד שעות הלילה.פרסום מודעות אבל בעיתון ידיעות אחרונות מחירון מודעות אבל ידיעות אחרונות
פרסום מודעות אבל בעיתון הארץ מחירון מודעות אבל הארץ
יצירת מודעת אבל לתליה ברחוב - חינם! דוגמאות למודעות אבל
  להורדת דף גדלים למודעות אבל

מה כולל השירות?

למוקד הפרסום הארצי 3333*, ניסיון של למעלה מ-30 שנה בפרסום מודעות אבל ובמתן שירות מקצועי ואישי.


אנו עומדים לרשותכם החל משעות הבוקר המוקדמות ועד חצות ומציעים אוזן קשבת, שירות מקצועי והקשבה לכל בקשה.


אנו מסייעים מדי יום למגוון אנשים שאיבדו את יקיריהם בניסוח הגהה, עיצוב גרפי נקי ומכובד ולאחר מכן גם בפרסום מודעת אבל.
המוקד שלנו מעניק לכם שירות פרסום מודעות אבל מלווה ביחס אישי ומקצועי.

הרשו לצוות המיומן שלנו לסייע לכם ברצון - החל מהמלצה על נוסח של הודעת פטירה ממאגר הנוסחים, ועד ניסוח אישי של המודעה. אנו נדאג לעיצוב ונוסיף לוגו או כל סמל אחר למודעת האבל לפי בקשתכם.


שירות פרסום מודעות השתתפות בצער – 3333*

ארגונים רבים רוצים להביע את השתתפותם בצער פטירה של אחד העובדים / קרוב משפחה / מכר קרוב. לעיתים גם מכרים של הנפטר, קרובי משפחה ואפילו שותפים עסקיים מעוניינים לפרסם מודעת השתתפות בצער כדי לחלוק כבוד אחרון ולמסור תנחומים למשפחת הנפטר. בסיטואציה זו שיחת טלפון או ביקור בשבעה אינם מספיקים. לכן נהוג לפרסם את מודעות ההשתתפות בצער - מודעות פטירה, המביעות את ההשתתפות שלכם בצערה של המשפחה וחולקת כבוד לפועלו של האדם אשר הלך לעולמו.

 

פעמים רבות פרסום של מודעות השתתפות בצער נעשה גם במקרים שבהם המוות של הנפטר היה פתאומי, או במקרים שבהם זה המבקש לחלוק כבוד אחרון הוא אישיות ציבורית חשובה או דווקא מכר קרוב ביותר, המעוניין להביע את תנחומיו בפני המשפחה.

 

אפשרות נוספת להבעת השתתפות בצער היא שליחת ניחומים למשפחתו של הנפטר. זו אפשרות מכובדת ביותר המתלווה לדרכים האחרות, שבהן אנו חולקים כבוד אחרון, כמו הגעה להלוויית הנפטר, ניחום האבלים בזמן השבעה, שליחת הודעת השתתפות בצער ועוד.

 

אנשים רבים המבקשים להביע את העצב העמוק שאותו הם חשים בשל המוות המצער, בוחרים לעשות זאת באמצעות פרסום מודעת ניחומים בעיתונים ארציים כמו ידיעות אחרונות למשל, או במקומונים. לעיתים יהיו אלה אנשים פרטיים הלוקחים יוזמה ומזמינים את המודעות, ולעיתים תהיה זו דרכה של חברה או ארגון המקורבים לבן משפחה או אדם שהיה קרוב במיוחד לנפטר, להשתתף בצערו בצורה מכובדת.

 

בפרסום מודעות שליחת תנחומים או השתתפות בצער חשוב מאוד לשמור על ניסוח מכובד. זו מודעה הנראית לעיני כל והדרך הנכונה לכבד את הנפטר עצמו ואת קרוביו כראוי, היא לפרסם מודעה המביעה בצורה מדויקת את העצב של שולח התנחומים אך גם באופן תמציתי המשתלב בעיתון. אנו במוקד הפרסום הארצי נוכל לסייע לכם בניסוח המודעה שלכם, כדי להבטיח שהמודעה שאותה אתם מפרסמים תהיה מכובדת ותואמת את המעמד בצורה הטובה ביותר. מאחר ולא יהיה בידכם זמן רב לנסח את מודעת התנחומים שלכם, ישנה חשיבות גדולה ביותר למציאת הנוסח המתאים במהירות רבה. לנו במוקד הפרסום הארצי יש ניסיון רב בפרסום מודעות אבל ושליחת תנחומים, כמו גם נוסחים רבים שאותם אנו מציעים, כדי להקל על המבקשים להזמין דרכנו מודעות מסוג זה.

 

העיצוב של מודעות אבל הוא בעל תבנית אחידה של כיתוב שחור על גבי רקע לבן, בתוך מסגרת שחורה. יחד עם זאת תוכלו להוסיף את סמל החברה או הארגון שעבורו אתם מפרסמים את מודעת התנחומים. תוכלו לפרסם את המודעה בעיתונים ארציים גדולים או שתוכלו דווקא לפרסם אותה במקומונים הרלוונטיים לאזור מגוריו (כולל לאורך ימי חייו) של הנפטר. אנו נשמח לסייע לכם לבחור באפשרות הטובה ביותר לפרסום, כדי לוודא שהבעת הצער שלכם אכן תגיע למשפחת הנפטר אשר לה אתם מבקשים לחלוק כבוד.

 

מודעות השתתפות בצער הן ללא ספק דרך הולמת ומכובדת להציע את תנחומיכם הכנים למשפחת הנפטר, החווה תקופה מורכבת וכואבת.

מדוע לפרסם מודעות אבל דווקא דרך מוקד הפרסום הארצי? 3333*

כבר יותר מ-30 שנה אנו משמשים כמוקד המוביל לקבלת מודעות לכל העיתונים והמקומונים בישראל בשיחת טלפון אחת. אנו מעניקים שירות מקצועי ואמפטי לצד אוזן קשבת וסיוע בכל התהליך- החל מנוסח, מיקום ועוד.


מאגר הנוסחים של מוקד המודעות הארצי 3333* חוסך זמן ומבוכה

לעיתים, יש המעדיפים להשתמש בנוסח מובנה של מודעת פטירה מפאת קוצר זמן ורצון להשתתפות בצער ואובדן המשפחה

אנו יכולים להציע לכם מגוון רחב של נוסחים מוכנים בהם ניתן לשלב את שמו של האדם ופועלו, ציון שמות בני המשפחה ובמידת הצורך- מיקום ההלוויה, השבעה או האזכרה של הנפטר. מאגר הנוסחים שלנו נבנה עם השנים על מנת לסייע למשפחות וארגונים לבנות את הנוסח המתאים והמכובד ביותר במהירות.

הוספת סממנים גרפיים מתאימים

אם אתם מייצגים ארגון מוסדי, חברה מסחרית, משרד ממשלתי, מוסד חינוכי, עמותה ועוד- נוכל לדאוג נדאג לעיצוב גרפי מכובד המשלב את הלוגו שלכם או כל סמל אחר לפי בקשתכם. אנו נשלב את הלוגו של הארגון/החברה בצורה מכובדת מבלי לגרוע מכבודו של הנפטר.

אינכם צריכים לבצע יותר משיחה אחת

מוקד הפרסום 3333* מייצג את כל העיתונים והמקומונים בישראל ומספק שירותי פרסום מודעת אבל בכל העיתונים הגדולים בישראל. המשרד שלנו פתוח משעות הבוקר ועד חצות על מנת לתת מענה מהיר ואנושי שיסייע לכם לפרסם מודעה בכל זמן שתרצו.

באילו עיתונים תוכלו לפרסם מודעות אבל והשתתפות בצער דרך מוקד הפרסום הארצי? 3333*

אנו עובדים בשיתוף פעולה צמוד עם כל העיתונים הגדולים לפרסום מודעות אבל ידיעות אחרונות, מודעות אבל הארץ, מודעות אבל ישראל היום, מודעות אבל מעריב, מודעות אבל ג'רוזלם פוסט, מודעות אבל גלובס ועוד. מלבד מודעות אבל נוכל לתת לכם מענה לפרסום מודעות מכרזים, מודעות דרושים, מודעות משפטיות, מודעות הייטק וכן מודעות בורסאיות.

מגוון חבילות המשלבות מספר עיתונים ב 3333*

אנו מציעים חבילות פרסום הכוללות שילוב של מספר עיתונים לפי הצורך. ניתן לפרסם חבילה של עיתונות ארצית, חבילה הכוללת מספר מודעות שונות בגדלים שונים, חבילה של פרסום בשפה האנגלית ועוד.


נשמח לייעץ ולסייע תוך מתן שירות אישי, אמין ומקצועי.
אל תהססו לפנות אלינו בכל שאלה

קישורים בנושאי מודעות אבל

חברת קדישא: עוסקת בטיפול מקיף הלוויות, מודעות אבל, מצבות ועוד

 

הכנת מודעות אבל להדפסה ביתית - חינם