מגוון חבילות פרסום בעיתונות, ברדיו, בטלויזיה, באינטרנט ובסלולר במחירים של הדקה ה-90
לפרסום התקשרו עכשיו
077-2314833
לא חשוב מה סוג או גודל העסק שלכם ומהו תקציב הפרסום העומד לרשותכם.
אם אתם צריכים לפרסם מודעה, שירות או מוצר, אנחנו הכתובת!

במוקד הפרסום הארצי, תקבלו מענה אישי מהשעה 7 בבוקר ועד חצות.
100 אנשי מקצוע, מוקדנים, תקציבאים, מעצבים ואנשי רכש מדיה, ממתינים לשירותכם.
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

פרסום במקומונים הוא פרסום משתלם

מעוניינים לפנות לקהל יעד רחב וממוקד? פרסום במקומונים הוא הפתרון המושלם עבורכם! פרסום מודעה במקומון או עיתון אזורי יחשוף את העסק או המוצר שלכם בפני מאות אלפי לקוחות פוטנציאליים – והכול בצורה ממוקדת, יעילה ומשתלמת כלכלית.

 

פרסום במקומונים נותן לכם יתרונות רבים:

פרסום במקומון הוא בעל יתרונות רבים לעומת מדיות פרסום אחרות: פרסום במקומונים מאפשר לכם להגיע לקהל יעד נרחב, גם כזה שלא נחשף לעיתונים הארציים. חלק מהמקומונים מחולק בחינם ולכן התפוצה של פרסום זה נרחבת מאד. פרסום מודעה במקומון הוא פרסום ממוקד ומפולח. תוכלו לבחור את קהל היעד של השירות או המוצר שלכם ספציפית לפי פילוח גיאוגרפי, דמוגרפי או מקצועי. פרסום במקומון הוא זול יותר יחסית לאפשרויות פרסום אחרות. פרסום מודעות במקומונים מאפשר לכם לבחור חבילות פרסום נוחות ולכן הוא מתאים לכל סוג של עסק או שירות: חברות גדולות, עסקים בינוניים וקטנים, וכל אדם המעוניין להציע למכירה מוצר או שירות כלשהו.

 

פרסום במקומון באמצעות מוקד הפרסום הארצי

מוקד הפרסום הארצי מציע לכם פרסום מודעות בכל המקומונים בישראל, בהם: עיתון העיר, כל העיר, ידיעות חיפה, פרסום בעיתון ידיעות חולון-בת-ים + ראשל"צ , ידיעות המפרץ, ידיעות הנגב, כלבו, השבוע בנתניה, לוח העיר, בשבע, כל הנגב, המקומון ועוד.
בזכות רכישת שטחי פרסום גדולים, אנו יכולים להציע לכם במגוון חבילות פרסום אטרקטיביות במיוחד הכוללות מחירים אטרקטיבים ומיקומים מועדפים.