מגוון חבילות פרסום בעיתונות, ברדיו, בטלויזיה, באינטרנט ובסלולר במחירים של הדקה ה-90
לפרסום התקשרו עכשיו
077-9966272
לא חשוב מה סוג או גודל העסק שלכם ומהו תקציב הפרסום העומד לרשותכם.
אם אתם צריכים לפרסם מודעה, שירות או מוצר, אנחנו הכתובת!

במוקד הפרסום הארצי, תקבלו מענה אישי מהשעה 7 בבוקר ועד חצות.
100 אנשי מקצוע, מוקדנים, תקציבאים, מעצבים ואנשי רכש מדיה, ממתינים לשירותכם.
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

פרסום בתחנות הרדיו הארצי

אחד מאמצעי התקשורת הידועים והגדולים היה מאז ומתמיד הרדיו, ולמרות הדיגיטל, הטלוויזיה והטלפונים החכמים - הוא נותר ערוץ תקשורת מוביל. ברדיו משודרים תכנים מגוונים בהם מוזיקה, דיווחים, חדשות, אקטואליה, תוכניות אירוח, דיווחי תנועה, הרצאות, ראיונות, ספורט, פודקאסטים ועוד. הגיוון הרב של התכנים מאפשר לכל אחד למצוא את תחום העניין שלו, וליהנות מביצוע פעולות אחרות במהלך ההאזנה לרדיו.


הזמן היעיל ביותר להאזנה לרדיו הוא בעת הנסיעה ברכב, ובימינו, כשהכבישים עמוסים והדרך מתארכת, מדובר על פרק זמן היכול להגיע למספר שעות ביום. כשאנחנו יושבים ברכב בזמן נהיגה, אין לנו אפשרות להזיז את העיניים ולעסוק במשהו אחר מלבד להאזין תוך כדי הנסיעה. לכן, האזנה לרדיו הופכת לפעולה הטבעית והברורה המלווה כל אחד מאיתנו במהלך הנסיעה ומעבירה לנו את הזמן בנעימים.


לכל תחנה יש מאפיינים משלה ולכן גם קהל מאזינים מסוים, ונמצא שלתחנות הרדיו הארציות הגדולות יש מאזינים רבים וקבועים, ולתחנות אלה יש גם אמצעים דיגיטליים נוספים בטלוויזיה בכבלים, ברשת ובאפליקציות בסמרטפון והן משדרות אונליין במקביל.

מדוע לפרסם ברדיו ארצי?

פרסום ברדיו הפך להיות דרך יעילה להגיע לחשיפה של מיליוני מאזינים בגילים שונים. פרסום ברדיו הארצי מגיע לכל מקום במדינה (בניגוד לתחנות האזוריות), וכיום יכולת החשיפה אף גבוהה יותר מאשר זו של הפרסום בטלוויזיה (!).


תחנות רדיו ארציות נקלטות בכל מקום בארץ ונשמעות על ידי מספר גדול של מאזינים בזמן קצר. זהו יתרון חשוב מבחינת פרסום ברדיו ארצי בשל רייטינג גבוה בו זמנית.


כיום, מבחינת פרסום ברדיו ארצי ניתן לפרסם בתחנה המואזנת בישראל- גלגל״צ, גלי צה״ל ו/או רשת ב׳, 88 FM, כאן ג׳ ותחנות מגזריות שונות לקהל דתי, חרדי, רוסי ועוד.


פרסום בגלגל"צ לדוגמא, תחנה לה מאזינים מעל למיליון וחצי אנשים, מהווה חשיפה ממוקדת ויעילה, כשפילוח האוכלוסייה העיקרי שלה כיום כולל גם צעירים, אך גם קהל בוגר איכותי (25-45) שנהנה ממוזיקה איכותית לאורך כל שעות היממה, ללא עומס פרסומות ברקע.

פרסום בגלי צה"ל לדוגמא, מגיע לכמיליון מאזינים ברמה הארצית, ופונה לקהל מבוגר יותר (מאשר גלגל״צ) לאור העיסוק של התחנה בפוליטיקה, חדשות, אקטואליה ופרשנויות.


במקביל לתחנת גלי צה"ל גם פרסום ברשת ב', העוסקת בנושאים מדיניים, פוליטיים, משדרת תוכניות אירוח ופרשנויות, מגיע לקהל מאזינים המתעניין בתחום. גם לערוצי המוזיקה הארציים כמו 88 fm או רשת ג', יש קהל מאזינים לא מבוטל. 


כיום, ניתן להשתלב במגוון סוגי פרסום בתחנות הרדיו הארציות.


ניתן להשתלב בחסויות צמודות חדשות או תשדירים של כ-15-20״, המאפשרים להעלות אותם מספר פעמים לאורך היום ולהפוך את המסרים לקליטים. כיוון שאין מראה ויזואלי בתשדירי רדיו, הקשב הרבה יותר חד וממוקד לתוכן הנשמע, דבר הגורם למידע להישמר ולהיזכר טוב יותר.  


דווקא בעידן של שפע אמצעי פרסום, לפרסום ברדיו יש יתרונות רבים, ולכן לקמפיין המיועד לאמצעי זה יש יכולת חשיפה גבוהה.


קיים מגוון רב של אפשרויות לפרסם ברדיו במוקד הפרסום הארצי, וניתן לקבל מעטפת שירות, ליווי מקצועי, ייעוץ ומחירים אטרקטיביים לכל מסגרת פרסום.


נשמח לייעץ על המקום הנכון לפרסום בהתאם לצרכים ולהציע מגוון חבילות אטרקטיביות במחיר משתלם.


נשמח לסייע בכל שאלה!

אנחנו זמינים עבורכם כל יום עד 22:00 בלילה