מגוון חבילות פרסום בעיתונות, ברדיו, בטלויזיה, באינטרנט ובסלולר במחירים של הדקה ה-90
לפרסום התקשרו עכשיו
077-9966272
לא חשוב מה סוג או גודל העסק שלכם ומהו תקציב הפרסום העומד לרשותכם.
אם אתם צריכים לפרסם מודעה, שירות או מוצר, אנחנו הכתובת!

במוקד הפרסום הארצי, תקבלו מענה אישי מהשעה 7 בבוקר ועד חצות.
100 אנשי מקצוע, מוקדנים, תקציבאים, מעצבים ואנשי רכש מדיה, ממתינים לשירותכם.
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

שידורי הספורט – המקום החם של עולם הפרסום

בימים שבהם אנו מוצפים בפרסומות בכל מסך, וחלק גדול מהתקשורת בין אנשים הפך להיות דרך המקלדת - למצוא דרך להגיע, לעניין ולהשפיע אינו דבר פשוט. בחיפוש אחר דרכי פרסום יעילות שיצליחו לתפוס את העין ואת הקשב של הקהל, צריך לעשות זאת במקום שבו הוא כבר נמצא ובמלוא הקשב – ערוצי הספורט בטלוויזיה.


אם יש עדיין מקום שמהווה מוקד משיכה רב עוצמה, ערוצי הספורט השונים הם הכתובת לרייטינג גבוה, ובישראל זה בעיקר כשמדובר על תחום הכדורגל. פרסום בערוצי הספורט פונה לקהל יעד ממוקד שרובו גברים, אך יש חבילות פרסום המיועדות לענפי ספורט אחרים וספציפיים כמו: אומנויות לחימה, טניס, כדורסל, שחייה, רכיבת אופניים ועוד. הכדורגל אומנם הוא התחום הנצפה ביותר, אך לצד הגברים יש גם בני משפחה, ילדים המצטרפים לאבותיהם, חברים שבאים לצפות יחד במשחק, וכולם הרבה יותר ממוקדים. כל מי שציפה אי פעם למשחק בתחום הספורט האהוב עליו, יודע שהזמן הזה אינו מתחלק לקשב שמחוץ למסך, ולכן זהו זמן טוב להציע את המידע על המותג שלכם, על המוצר החדש, על השירות או העסק שאתם רוצים לקדם ולפרסם.


פרסום בערוצי הספורט מגיע לקהל יעד מתמיד ומעוניין, צופה אדוק ונאמן בתוכניות השבוע, שבדרך כלל יישאר בערוץ ולא יזפזפ במהלך הצפייה. כשמדובר על משחקים, טורנירים ואליפויות - כמות הצופים אף עולה ומאפשרת חשיפה גדולה יותר לפרסומות וגם בקשב הרבה יותר חד. קהל כזה נשאר בערוץ גם במהלך הפסקת המחצית ומקשיב לניתוחים ולפרשנויות.    


איך מפרסמים בשידורי ספורט?

חבילות הפרסום המוצעות במוקד הפרסום הארצי לערוצי הספורט בטלוויזיה, מעניקות פרסום במהלך משחקים וטורנירים ספציפיים כמו ליגת האלופות, המונדיאל או בשילוב תוכניות משתנה.

פרסום בערוץ צ'רלטון או פרסום בערוץ one וואן כמו גם פרסום בערוץ ספורט 5 מאפשרים מספר פורמטים: חסויות 6 שניות או תשדירים עד 30 שניות (לפי בחירה). הפרסומות משודרות בזמן שידורי האולפן, במהלך המחציות, לפני משחקים ואחריהם או בצמוד למקבצי פרסומות.

פרסום בערוצי הספורט מבטיח חשיפה חוזרת ואפקטיבית במהלך צפייה ארוכה יחסית (השידורים אורכים כשעתיים לרוב), כך שהקשב ממוקד בערוץ בצפייה ישירה.


נשמח להציע לכם חבילות משתלמות - בין אם בערוצי צ'רלטון המתמקדים בשידורים ישירים ומאגדים את הליגות הגדולות, ערוץ one המשדר את הליגה הספרדית באופן בלעדי ו/או הספורט (ספורט 5) המארח פרשנים רבים לשידורי פאנל ותוכן מגוון ומשדר את המשחק המרכזי בליגת העל בישראל וכן את ליגת האלופות

נשמח לעזור לכם לבחור את החבילה המתאימה לקהל היעד, במועד המדויק בערוץ ספציפי או בכמה ערוצים ותוכניות, כדי שתקבלו חשיפה אפקטיבית לפרסום, ללא צורך בתקציבי עתק.


נשמח לייעץ על המקום הנכון לפרסום בהתאם לצרכים ולהציע מגוון חבילות אטרקטיביות.

  

אנחנו זמינים עבורכם כל יום עד 22:00 בלילה, התייעצו איתנו ללא כל התחייבות