מגוון חבילות פרסום בעיתונות, ברדיו, בטלויזיה, באינטרנט ובסלולר במחירים של הדקה ה-90
לפרסום התקשרו עכשיו
077-2314833
לא חשוב מה סוג או גודל העסק שלכם ומהו תקציב הפרסום העומד לרשותכם.
אם אתם צריכים לפרסם מודעה, שירות או מוצר, אנחנו הכתובת!

במוקד הפרסום הארצי, תקבלו מענה אישי מהשעה 7 בבוקר ועד חצות.
100 אנשי מקצוע, מוקדנים, תקציבאים, מעצבים ואנשי רכש מדיה, ממתינים לשירותכם.
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

פרסום בדה מרקר – גוף התקשורת הכלכלי המוביל בישראל

דה מרקר - TheMarker - הוא גוף תקשורת מקבוצת "הארץ" הכולל עיתון, אתר ואפליקציה ומתמחה בנושאי כלכלה ומסחר.

דה מרקר נחשב לגוף תקשורתי מוביל הפונה לקהל קוראים איכותי ולשכבת אוכלוסייה ברמה סוציואקונומית בינונית ומעלה. העיתון מופץ בימי השבוע כמוסף הכלכלי עם העיתון היומי. באתר ובעיתון גם יחד ניתן לרכוש שטח פרסום המגיע לפלח אוכלוסייה איכותי.

העיתון של דה מרקר מביא את כל חדשות היום בתחומי הכלכלה, פרשנויות, מאמרים, סקופים ותחקירי עומק הנותנים מידע אמין ומקצועי על המתחולל בשוק הנדל"ן, בשוק ההון, בחברות ההייטק המובילות ובנושאים המצויים בלב השוק העסקי של ישראל. יתרונו של עיתון דה מרקר הוא בחשיפה היומית הרחבה לקהל אנשי עסקים ולמנויים הרבים של עיתון "הארץ" (למנויים העיתון מגיע בכל בוקר לביתם ואינו מצריך מאמץ). העדכון היום־יומי מאפשר התייחסות לאירועי היום המשפיעים על הכלכלה ומידע רלוונטי החשוב כל כך בתחום העסקים.

פרסום בעיתון דה מרקר

עיתון דה מרקר מציע חבילות פרסום אטרקטיביות לטווחי זמן משתנים ובמחירים משתלמים. ניתן לפרסם מודעות לתקופות קצרות או לבחור בקמפיין ארוך לפי הצרכים ולאור התקציב המוקדש לכך. התפוצה של מודעות הפרסום בפני קהל הקוראים של העיתון מבטיחה חשיפה משמעותית יום־יומית לאנשי עסקים, נדל"ן, הייטק, כספים, שיווק ופרסום.

פרסום בעיתון דה מרקר כולל גם אפשרויות התאמת הקמפיין הפרסומי באופן מקצועי ומדויק, סיוע בתכנון האסטרטגי של תהליך הפרסום ובחירת הערוצים הנבחרים והיעילים ביותר, לצד שירות לקוחות מסור לאורך כל שעות היום וסיוע מקצועי. פרסום ב – TheMarker מאפשר שילוב של חשיפה יומית עם פילוח קהל ממוקד בתחומי הכלכלה של ישראל.

בעיתון ניתן לפרסם מודעות בתחומים שונים- מודעות פרסום (מסחריות), מודעות משפטיות, קול קורא ועוד. המחירים התחרותיים שלנו ובחירת מיקום אטרקטיבי עבורכם בדפי העיתון יבטיחו לכם חשיפה למאות אלפי קוראים של התכנים האיכותיים והמקצועיים המועלים בו.

פרסום באתר ובאפליקציית דה מרקר

מעוניינים לפרסם מודעה באתר ו/או באפליקציית דה-מרקר? רוצים להציג את השירות, העסק או המוצר שלכם בפני קהל גולשים איכותי המורכב מאנשי עסקים, כלכלה ושיווק? פרסום בדה-מרקר באמצעות מוקד הפרסום הארצי מבטיח מחירים תחרותיים ומשתלמים ומיקומים אטרקטיביים בדפי האתר.

אתר דה מרקר - אתר כלכלי מהמובילים בארץ

אתר "דה מרקר" הוא אתר עסקי מוביל בישראל. לאתר נחשפים כ-750 אלף גולשים שונים (יוניקים) בחודש, רובם אנשי עסקים, אנשי שוק ההון, הייטק, נדל"ן ופרסום.
פרסום באתר דה-מרקר, מבטיח חשיפה יומיומית לקהל גולשים השב ומבקר באתר בזכות התכנים המקצועיים והאיכותיים המועלים אליו לאורך כל שעות היממה.

פרסום מודעה באמצעות מוקד הפרסום הארצי

מוקד הפרסום הארצי מציע לכם אפשרויות פרסום מודעה באתר דה-מרקר שיתאימו לכל תקציב ולכל קמפיין:

  • מחירים אטרקטיביים לכל חבילות הפרסום המוצעות.
  • התאמת הקמפיין הפרסומי בצורה מדויקת לפי פילוחים נושאיים בערוצי האתר.
  • סיוע צמוד בכל תהליך העלאת הקמפיין הפרסומי, החל משלבי תכנון האסטרטגיה ועד בחירת ערוצי הפרסום האופטימאליים.
  • שירות לקוחות אמין ומסור, החל מהשעה שבע בבוקר ועד חצות.

חבילות פרסום משולבות

חבילות פרסום בדה מרקר מעניקות מגוון רחב של אפשרויות.

באמצעות מוקד הפרסום הארצי בעיתון או בשילוב עם האתר בהתאם לתקציב הנבחר ולסוג הקמפיין הרצוי. לאתר של העיתון ולאפליקציה שלו נחשפים גולשים רבים המתעניינים בתחומי הכלכלה והעסקים, ומהווים קהל קוראים גדול.

מעוניינים לפרסם מודעה, להציג שירות, לפרסם מוצר כלשהו, לחשוף עסק בפני קהל קוראים איכותי? העיתון הכלכלי מאפשר למקד את החשיפה לפלח אוכלוסייה ייעודי.