מגוון חבילות פרסום בעיתונות, ברדיו, בטלויזיה, באינטרנט ובסלולר במחירים של הדקה ה-90
לפרסום התקשרו עכשיו
077-2314833
לא חשוב מה סוג או גודל העסק שלכם ומהו תקציב הפרסום העומד לרשותכם.
אם אתם צריכים לפרסם מודעה, שירות או מוצר, אנחנו הכתובת!

במוקד הפרסום הארצי, תקבלו מענה אישי מהשעה 7 בבוקר ועד חצות.
100 אנשי מקצוע, מוקדנים, תקציבאים, מעצבים ואנשי רכש מדיה, ממתינים לשירותכם.
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

פרסום בעיתונים ידיעות חולון–בת־ים וידיעות ראשון לציון

בשנים האחרונות אנו מבינים את החשיבות הרבה של שילוב מספר ערוצי פרסום כדי להגיע לקהלי יעד רלוונטיים. חלק מהגולשים כיום מגיעים לעסק דרך הגוגל/ פייסבוק, ואחרים נחשפים למותג או למוצר דווקא בעיתונות מקומית.

אם יש לכם עסקים/ סניפים באזורים: חולון, בת־ים, ראשון לציון וסביבתן, כדאי לשקול פרסום במקומוני הסביבה, כאשר הנפוץ ביניהם הוא המקומון הנלווה לעיתון המוביל - ידיעות אחרונות.

מקומונים חינמיים שנכנסים ללקוחות שלכם הביתה

כאשר משפחה קוראת את עיתון ידיעות היא מקבלת גם את המוספים הנלווים לעיתון. היתרון בעיתון המקומי הוא שיש עדכונים וחדשות הנוגעות לאזור בעיקר.
למשל, פרסום בעיתון ידיעות ראשון לציון יופיע בין כתבות הנוגעות לאירועים חדשותיים בעיר, אירועים מקומיים וידיעות שרלוונטיות לתושבי ראשל"צ. כך, ניתן להגיע לקהל יעד ממוקד יותר, ולהגדיל משמעותית את הסיכויים שיצור עימכם קשר.

אתם בטח יודעים שאחד האתגרים של מפרסמים, היא העובדה שחלק מהדיירים זורקים את העיתון לפח כאילו היה פלאייר. זאת, בניגוד לעיתון יומי כמו ישראל היום או ידיעות. לכן, מקומונים הנמצאים בתוך העיתונים מצליחים לעבור את פתח הדלת ונשארים בבית. בנוסף, קוראי העיתונים אינם פוסחים על העמודים השונים מאתר והתכנים רלוונטיים אליהם והעיתון לא ארוך. פרסום בידיעות ראשון לציון, ופרסום בידיעות חולון ובת־ים, מעניק לכם ערך מוסף של מודעות וחשיפה לאלפי עיניים.

עיתוני שישי מושכים אליהם יותר קוראים

יתרון נוסף שיש לפרסום בעמודי ידיעות ראשון לציון, ידיעות חולון-בת ים והעיתונים המקומיים הנוספים באזור, הוא העובדה שהעיתון הוא חלק ממהדורת יום שישי של "ידיעות אחרונות".

גם מי שאינו קורא עיתון יומי במהלך השבוע, מנצל את ההפוגה של סופי השבוע לקריאה של כתבות העומק בעיתון. כך, אתם מופיעים שוב ושוב לפני הקורא בזמן פנוי, שבו הוא יכול להעמיק גם בהצעות המופיעות לפניו בפרסומות בעיתון.

אילו גדלים נהוג לפרסם במודעות אלה?

כאשר מפרסמים מודעות במקומון אפשר לקבל חשיפה מוגברת. לא צריך להסתפק במודעות קטנות, אלא ניתן לפרסם מודעות חצי עמוד ואפילו עמוד שלם במחיר אטרקטיבי.

שירות רכישת המודעות אצלנו

אצלנו תוכלו לקבל שירות איכותי ללא פשרות לכל אורך התהליך. נוכל לעזור החל מבחירת המקומון המתאים, לדוגמא: פרסום בעיתון ידיעות ראשל"צ ו/או פרסום בעיתון חולון בת ים, גל גפן או אחר.. לאחר מכן, נחליט על גודל המודעה ונעזור לכם לעצב אותה.

אנו יודעים שהיום שלכם עמוס. לכן, התקציבאים שלנו עובדים עד שעות הערב המאוחרות: תוכלו לדבר איתנו עד 22:00.

אפשרויות נוספות בפרסום

  • תוכלו להיעזר בנו ברכש מדיה או עיצוב.
  • אם קיים מיקום מועדף שבו תרצו להופיע בעיתון, נעשה את המקסימום שתופיעו במיקום זה, לדוגמא: אם החלטתם על פרסום בעיתון ידיעות חולון-בת ים תוכלו לבקש שיבוץ במקור ספציפי שרלוונטי לעסק- לדוגמא ספורט/ תרבות ועוד.

בניית חבילת פרסום משתלמת

רוצים למקסם את החשיפה אף יותר? אל תסתפקו בעיתון אחד. תוכלו להזמין מודעות בחבילת עיתונים ולהגיע בעת ובעונה אחת לקוראי כל העיתונים. בנוסף, תוכלו להזמין מראש חבילה של כמה פרסומים בהנחה.

נסו להיזכר במודעות שאתם רואים שוב ושוב על לוח המודעות בכביש, בפרסומות שחזרו על עצמן בטלוויזיה או מודעות קבועות בעיתון. את כל אלה אתם זוכרים טוב יותר ממודעה חד־פעמית.

חבילות פרסום שכוללות מספר מודעות מבטיחות שתמשיכו להישאר בתודעתו של הקורא. ממש כמו שברדיו חוזרים שוב ושוב על אותה פרסומת.

צרו עימנו קשר עוד היום ונשמח לסייע בפרסום כל סוגי המודעות- 03-6000-000