מגוון חבילות פרסום בעיתונות, ברדיו, בטלויזיה, באינטרנט ובסלולר במחירים של הדקה ה-90
לפרסום התקשרו עכשיו
077-9966272
לא חשוב מה סוג או גודל העסק שלכם ומהו תקציב הפרסום העומד לרשותכם.
אם אתם צריכים לפרסם מודעה, שירות או מוצר, אנחנו הכתובת!

במוקד הפרסום הארצי, תקבלו מענה אישי מהשעה 7 בבוקר ועד חצות.
100 אנשי מקצוע, מוקדנים, תקציבאים, מעצבים ואנשי רכש מדיה, ממתינים לשירותכם.
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

פרסום בתחזית מזג האוויר: חשיפה מרבית למותג שלכם

בכל ערב מיליוני צופים מתיישבים מול הטלוויזיה וצופים בחדשות ובתחזית מזג־האוויר, כחלק מצפייה במהדורה וגם כדי לדעת כיצד להיערך ליום המחרת מבחינת לבוש ומבחינת בילוי בחוץ. תחזיות מזג־האוויר זוכות לרייטינג גבוה מאוד, בזכות שילובן במהדורות החדשות וכמות המפרסמים בכל תחזית עומדת על 2 מפרסמים בלבד. בהתאם, זהו אחד מרגעי הפרסום המבוקשים ביותר בטלוויזיה, ומותגים רבים מתחרים עליו.

אילו סוגי פרסום קיימים במהלך תחזית מזג־האוויר?

מבחינת פרסום בתחזית מזג־האוויר אפשר לפרסם חסות 6״ בלבד.

תשדירי החסות משודרים כחלק ממבזק החדשות - לפני ואחרי "חסות מזג אוויר".

החבילות הן מובנות ובבלעדיות יחד עם עוד מפרסם למשך פרק זמן החבילה ברצועת מזג האוויר הרלוונטית.

זאת לעומת קמפיין חסויות רגיל, שניתן לשבץ בו הופעות חד פעמיות בתוכניות מסוימות - ללא התחייבות למספר הופעות או תקופה מסוימת.

חסות מזג אוויר

לחסות מזג האוויר יש יתרונות בולטים: רק שני מפרסמים מופיעים בה. בנוסף, היא זוכה לרייטינג גבוה, משום שהחשיפה אליה היא בקרב צופי החדשות, התחזית וחלק מהצופים בתוכנית שלאחר התחזית.

ניתן לבחור מבין מספר חבילות חסויות מזג אוויר:

• חסויות מזג אוויר במהדורה מרכזית

• חסויות מזג אוויר אוף פריים

• חסויות מזג אוויר משולבות מהדורות

ועוד

כמה עולה לפרסם בתחזיות מזג האוויר?

תוהים כמה עולה פרסום בתחזית מזג האוויר? בזכות העבודה עם כמות גדולה של לקוחות, אנחנו מוכרים את החבילות במחיר סיטונאי ואטרקטיבי.

נוכל להציע לכם מגוון חבילות פרסום במחיר אטרקטיבי.

אם אתם אוהבים דילים וערוכים לעלייה מיידית (או לחלופין יש בידיכם חסות מוכנה) - נוכל להציע לכם פילרים (חבילות הדקה ה-90) בהוזלה משמעותית, אשר יכולים למקסם את תקציב הפרסום שלכם - זמן מסך איכותי במחיר המיטבי.

אנחנו נותנים מענה מלא ומקיף גם מבחינת הפקת תשדירי חסות ותשדירים רגילים ונוכל תוך כמה ימים להעלות את הקמפיין לאוויר.

היתרונות של פרסום בטלוויזיה בזמן שבו יש רייטינג גבוה

חלק בלתי נפרד מהצלחה של פרסום היא כמות הצופים הנחשפים אליו. אם בדיגיטל לוקח זמן להגיע לכמות יוניקים גבוהה במכה, בטלוויזיה תוכלו לקבל חשיפה במכה של מיליוני אנשים אשר רואים את המהדורה ואת התחזית בעת ובעונה אחת.

בנוסף - צריך לקחת בחשבון שבניגוד לתשדירים ולפרסומות ארוכות, שאת חלקן הצופים מפספסים כי הם מריצים את המקבץ פרסומות - בתחזית הצופים מרוכזים במסך, והחסות שאורכה קצר מאוד, משאירה את הצופים בקשב רב.

לכן, אנו ממליצים למפרסמים רבים לרכוש חבילות אפקטיביות לתקופה של שבוע לפחות, כדי למקסם את החשיפה ולהגביר את החדירה של המותג, גם באופן לא מודע, לזיכרונם של הצופים.

חשבו כרגע אילו חסויות אתם זוכרים מהשנים האחרונות ותגלו שיש הרבה מותגים שאתם זוכרים את הפרסום שלהם בעל פה, בין אם זה הגינגל או את קולו הרדיופוני של השדרן.

הפקת חסויות ופרסומות

הפקה של חסויות אינה יקרה. אתם יכולים לקבל וידאו קצר, שבה מופיע המותג עם קופי חזק, תמונות, לוגו וסלוגן, בשילוב קריין/ית מקצועי/ית המקריא/ה ברהיטות רבה את התוכן.

מוקד הפרסום הארצי מעניק את כל השירותים הכרוכים בכל סוג הפקה שתחפצו, במחירים אטרקטיביים ותוך הקפדה יתרה על תקינות התוכן.

הסקיצות נשלחות אליכם לאישור, ורק כאשר הפרסומת או החסות אושרה על ידיכם, הן יעלו לשידור.

תופתעו לגלות את התוצאות של פרסום חסות כזו בטלוויזיה. דמיינו שברגע אחד רואים אתכם בכל המדינה, זוכרים את המותג שלכם וממשיכים לחפש אתכם גם לאחר מכן ברשת האינטרנט. זה הזמן להתכונן כראוי לכמות גדולה של פניות, הודות לחשיפה העצומה שקיבלתם.

שילוב חסויות עם פרסום במספר ערוצים

אנו יכולים להציע לכם מגוון חבילות - לדוגמא חבילות משולבות חסויות מזג־אוויר ותוכניות נוספות במספר ערוצים במקביל. היתרון הגדול הוא שאפשר להנות מחשיפה רחבה וכמות גדולה של צופים שייחשפו למותג שלכם. המחיר לחבילות משולבות אטרקטיבי ויש לו הרבה יתרונות.

פנו אלינו עוד היום וגלו כיצד קמפיין חסויות בטלוויזיה, יכול להרחיב את החשיפה ולשנות את הדרך שבה לקוחותיכם תופשים את המותג.

אין זה משנה אם אתם עסק בינוני או חברה גדולה – נתאים לכם את החבילה המתאימה ביותר לתקציב ולצרכים שלכם!

לייעוץ ללא תשלום, פנו אלינו עוד היום.