מגוון חבילות פרסום בעיתונות, ברדיו, בטלויזיה, באינטרנט ובסלולר במחירים של הדקה ה-90
לפרסום התקשרו עכשיו
077-9966272
לא חשוב מה סוג או גודל העסק שלכם ומהו תקציב הפרסום העומד לרשותכם.
אם אתם צריכים לפרסם מודעה, שירות או מוצר, אנחנו הכתובת!

במוקד הפרסום הארצי, תקבלו מענה אישי מהשעה 7 בבוקר ועד חצות.
100 אנשי מקצוע, מוקדנים, תקציבאים, מעצבים ואנשי רכש מדיה, ממתינים לשירותכם.
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

פרסום בנתיבי איילון, שלטי חוצות באיילון

בעידן הנוכחי אנחנו מוקפים בפרסומות בטלוויזיה, ברדיו, באינטרנט, בשלטי חוצות ולמרות העומס והמפגש עם פרסום בכל מקום, אנו מושפעים ממה שאנחנו רואים, ויש לכך עדיין ערך רב. הטכנולוגיה מאפשרת היום מגוון של פרסומות, חלקן בשלטים, אחרות בסרטונים, בקליפים, במסרים בכל מדיה אפשרית, ויחד עם זאת עד היום ישנן פרסומות עבר שנצרבו בתודעה וזוכרים אותן גם לאחר שנים רבות.


דוגמאות לשלטי חוצות באיילון

מה משפיע על אפקטיביות הפרסום?

אמנם לטלוויזיה ולאינטרנט יש אפקטיביות רבה וחשיפה משמעותית, אבל לשלטים המוצבים במיקומים אסטרטגיים יש עוצמה המאפשרת להם להיראות על ידי אנשים רבים העושים שימוש בדרכים ברחבי הארץ, בבת אחת. ככל שהשלטים מוצבים במקומות הומים יותר ומרכזיים יותר, הם נחשפים לעיני אנשים רבים ומהווים סמל של יוקרה והצלחה של החברה המפרסמת.כאשר אדם נחשף לשלט חוצות פעם או פעמיים ביום, המסר והתמונה נצרבים בתודעתו. הקריאייטיב של השלט יכול להיות מקושר לפרסומת במדיה נוספת, לעמוד בפני עצמו או להיבנות כסרטון קצר ודינאמי (במידה ומדובר בשילוט דיגיטלי), אך המיקום האסטרטגי של השלט הופך אותו למשמעותי ובולט. כיום, כדי לקבל חשיפה אפקטיבית - לא חייבים לצאת בקמפיין ענק של מיליוני שקלים, ולא מוכרחים להעלות קמפיין פרסומות בטלוויזיה וברדיו כדי להעלות מודעות. גם לשילוט במיקומים אסטרטגיים יש השפעה גדולה על החשיפה לציבור והמחיר ביחס לחשיפה הגדולה שמקבלים - במקרים מסוימים זול יותר מסוגים אחרים.חשוב לציין שמעבר לבחירת האטרקטיביות של המיקום, יש חשיבות גדולה לקריאייטיב ולעיצוב כדי שהקמפיין יהיה אפקטיבי. שילוב של מסר מחודד ויעיל (שמתאים לשילוט חוצות), שעובּד על ידי האנשים המקצועיים בתחום - בשילוב עם מיקום מרכזי הוא נוסחה מנצחת.


דוגמאות לשלטי חוצות באיילון

איפה מומלץ לפרסם?

כשמדובר על שילוט, פרסום בנתיבי איילון הוא היעיל והמרכזי ביותר, שכן זהו נתיב הומה ומשמעותי, והכביש העיקרי של אזור מטרופולין תל אביב־יפו. בקטע הכביש המרכזי, הכולל את מחלף קיבוץ גלויות ועד מחלף גלילות, עוברים בכל יום כ־750,000 כלי רכב, והוא בין צירי התנועה העמוסים ביותר בישראל. הוא הציר המחבר את דרום גוש דן עם צפונו, אך הוא גם כביש המחבר כבישים בין־עירוניים רבים המגיעים לתל אביב, כמו כביש 4 מהדרום, כביש 1 מאזור ירושלים, כביש 431 ממודיעין, כביש 5 מהמזרח ומאריאל, כביש 531 מאזור צפון מזרח וכביש 2, כביש החוף, המוביל מאזור חיפה והצפון. שילוט חוצות באיילון מאפשר יותר חשיפה לכל אותם כלי רכב הנעים בצירי תנועה עמוסים אלה במחלפים לאורך הכביש, ובנוסף עוברות לצד צירים אלה גם רכבות רבות מצפון לדרום ובכיוון ההפוך, כך שכמות החשיפה לעיני העוברים והשבים עולה משמעותית. לאורך נתיב זה עוברות שלוש מסילות רכבת וארבע תחנות בתל אביב, המהוות את מרכז המעבר וחילוף הרכבות המרכזי. שלט חוצות באיילון אפשרי במגוון סוגי שילוט ובמחירים משתנים. אף על פי שנראה שהפרסום מיועד רק לחברות מצליחות וגדולות, גם חברות בינוניות, ארגונים ועמותות יכולים לרכוש פרסום באיילון במחיר אטרקטיבי ולקבל חשיפה גדולה ומשמעותית.


דוגמאות לשלטי חוצות באיילון

מהם סוגי השלטים שניתן לפרסם עליהם?

בגדול, שלטי חוצות נמצאים בכניסות לערים, במחלפים או בצמתים מרכזיים בתוך העיר. מחיר שטח הפרסום נקבע לפי מיקום השלט (כמו גם אטרקטיביות המיקום), סוג השלט וזמן הפרסום (בדרך כלל עומד על 10 ימים). חשוב לציין שיש לעיתים הבדל בתמחור בין תקופות מסוימות בשנה - לדוגמא, לפני החגים יש לרוב עליית מחירים.פרסום באיילון כולל שלטי חוצות גדולים, שלטי ענק על קירות מבנים ובניינים, לארג' פורמטים, סופר שלטים, מסכי פרסום ועוד. ניתן לקבל הצעות מחיר לכל סוג של פרסום באיילון. דרכנו, תוכלו גם להנות גם מפילרים - חבילות אטרקטיביות של הדקה ה־90 בהוזלה משמעותית לעלייה מיידית.דוגמאות לשלטי חוצות באיילון


אפשרויות הפרסום היום מגוונות ומרובות, כך שלפני ההחלטה על יציאה לקמפיין שילוט, חשוב לקבל את כל המידע על החשיפה, חסרונות והיתרונות של המיקום (לדוגמא: חשוב שתהיה חשיפה לשלט של הנהגים בכיוון מסוים) ועוד. באופן זה, קהל היעד יכול להיחשף למסר הפרסומי באופן ברור ומיידי בעוברו בדרך מרכזית כחלק משגרת היום. נשמח לסייע ולייעץ לכם מתוך הניסיון שלנו, מה השלטים המדויקים לצרכים ולתקציב שלכם.

כיום, ניתן להתאים את הפריסה לקהל יעד ספציפי הנוהג לעבור בדרכים אלו ולמקד לאזורים ספציפיים וכמובן לתקציב.


דוגמאות לשלטי חוצות באיילון


לייעוץ ופרטים נוספים
דברו איתנו (ללא כל התחייבות).


אנחנו זמינים עבורכם כל יום עד 22:00 בלילה
בטלפון 03-6000000.


דוגמאות לשלטי חוצות באיילון