מגוון חבילות פרסום בעיתונות, ברדיו, בטלויזיה, באינטרנט ובסלולר במחירים של הדקה ה-90
לפרסום התקשרו עכשיו
077-2314833
לא חשוב מה סוג או גודל העסק שלכם ומהו תקציב הפרסום העומד לרשותכם.
אם אתם צריכים לפרסם מודעה, שירות או מוצר, אנחנו הכתובת!

במוקד הפרסום הארצי, תקבלו מענה אישי מהשעה 7 בבוקר ועד חצות.
100 אנשי מקצוע, מוקדנים, תקציבאים, מעצבים ואנשי רכש מדיה, ממתינים לשירותכם.
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

מוקד המודעות הארצי - שאלות נפוצות

מדוע עדיף לפרסם דרך מוקד המודעות הארצי?

 

בגלל השירות.
אצלנו, במוקד המודעות הארצי, הלקוח מקבל את היחס הטוב והאדיב ביותר, החל משלב קבלת השיחה ועד שלב הטיפול בפרסום. לכל לקוח מוצמד איש קשר שיטפל בו באופן אישי ומקצועי.

בגלל העלות המשתלמת.
בגלל העלות המשתלמת. אנו רוכשים שטחי פרסום בהיקפים גדולים בכל העיתונים, המקומונים, הלוחות המודפסים ואתרי האינטרנט המרכזיים, ולכן יכולים להציע לך מחירים אטרקטיביים ומיקומים מועדפים לכל מודעה. הייעוץ והעיצוב הגרפי הוא על חשבוננו.

בגלל המקצועיות.
בגלל המקצועיות. הוותק, הניסיון והידע שצברנו במשך 20 שנות פעילות והקשרים שרכשנו לעצמנו בכל אמצעי התקשורת, מאפשרים לנו לתת את השירות המקצועי ביותר. אנו מעסיקים את העובדים הטובים ביותר בכל שירותי הפרסום, שיתכננו, יעצבו ויכוונו את הפרסום באופן האפקטיבי ביותר. בשל היותנו חברה עצמאית שלא שייכת לאף ערוץ פרסום, אנו נכוון את מודעתך בצורה הנכונה ביותר לערוץ המתאים ביותר לצרכיך.

בגלל המהירות.
זמן התגובה שלנו הינו מהיר ביותר: חצי שעה עד שעה מרגע שפנית אלינו ועד שהמודעה מגיעה לעיתון.

בגלל הנוחות.
בגלל המהירות. זמן התגובה שלנו הינו מהיר ביותר: חצי שעה עד שעה מרגע שפנית אלינו ועד שהמודעה מגיעה לעיתון.

בגלל הנוחות. בשביל מה להתרוצץ? בשיחת טלפון אחת תוכל לפרסם במספר ערוצים בו זמנית: בעיתונים הארציים, במקומונים ובלוחות המודפסים, באתרי האינטרנט, במגזינים או בתחנות הרדיו בהם תוכל לקבל את מירב הפניות המתאימות לסוג הפרסום שלך. אנו נעזור לך לתכנן את פריסת המדיה באופן היעיל ביותר עבורך. בחברתנו
פועל גם בית דפוס וסטודיו לגרפיקה המעניקים את כל השירותים לפרסום מקצועי.


חזרה לראש הדף »

מה ניתן לפרסם דרכנו?

  • כל סוגי המודעות בכל העיתונים מודעות פרסום, לוח, דרושים, רכב, נדל"ן, אבל, הייטק, מכרזים, בורסה, משפטיות ובניה. פרסום בכל העיתונות הארצית והמקומית, כולל בעיתונים ברוסית ובערבית היוצאים בארץ ובעיתונות החרדית.
  • פרסום באינטרנט:באנרים, קמפיינים וחבילות פרסום בכל אתרי האינטרנט.
  • פרסומות בכל תחנות הרדיו,המקומיות והארציות.
  • פרסום בכל המגזינים הישראליים.
  • פרסום חוצות בכל הארץ.

חזרה לראש הדף »

כיצד נקבע המחיר?

כל עיתון, אתר אינטרנט, תחנת רדיו וכל ערוץ פרסום אחר מציע מחיר שונה, הנקבע על-פי מספר פרמטרים, כגון: תפוצת ערוץ הפרסום, גודל פריסתו בארץ, פילוח קהל היעד שלו, מיקום המודעה, גודלה, הכנסת צבע וכו'. מחירי מודעת שטח בעיתון נמדדים לפי אינטשים. מחיר מודעת מילים בלוחות העיתונים נמדד לפי מספר המילים. מחיר פרסומת ברדיו נמדד לפי אורך השידור. פרסום החוצות נמדד לפי מיקום וגודל השילוט. אנו מציעים עסקה משתלמת לכל אמצעי פרסום.


חזרה לראש הדף »

האם כדאי לפרסם מודעות לוח בעיתונים? כיצד מנסחים אותן ומתי עדיף להזמין?

לוחות העיתונים מהווים כוח חזק ביותר היום, ופונים לקהל יעד בעל כוח קניה גדול, שחלקו הגדול מגיע רק אליהם בבואו לחפש מודעה (ראו על כך סקירה - כדאיות הפרסום בלוחות העיתונים).


אנו מנסחים את מודעות הלוח על פי הכללים המקובלים. דרכי כתיבה של מודעות דרושים, מודעות רכב ומודעות דירות ניתן לראות במאמר טיפים לפרסום מודעות לוח.


חזרה לראש הדף »

מתי ניתן לפנות אלינו?

כדי שמודעה תופיע בעיתונות הארצית למחרת קבלתה, יש להזמינה אצלנו, במוקד המודעות הארצי, יום לפני כן עד שעות הערב המוקדמות, לפני סגירת העיתונים (מודעותאבל ומכרזים ניתן להזמין גם בשעות מאוחרות יותר). לוחות העיתונים מתפרסמים בימי שלישי ושישי (ובחלקם- רק בימי שישי), יש להזמין אליהם מודעות יום לפני מועדים אלה. מודעות במקומונים יש להזמין עד יום רביעי או חמישי אחר הצהריים (תלוי במקומון).


חזרה לראש הדף »