מגוון חבילות פרסום בעיתונות, ברדיו, בטלויזיה, באינטרנט ובסלולר במחירים של הדקה ה-90
לפרסום התקשרו עכשיו
077-2314833
לא חשוב מה סוג או גודל העסק שלכם ומהו תקציב הפרסום העומד לרשותכם.
אם אתם צריכים לפרסם מודעה, שירות או מוצר, אנחנו הכתובת!

במוקד הפרסום הארצי, תקבלו מענה אישי מהשעה 7 בבוקר ועד חצות.
100 אנשי מקצוע, מוקדנים, תקציבאים, מעצבים ואנשי רכש מדיה, ממתינים לשירותכם.
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

פרסום פירוקי חברה ופשיטות רגל

במוקד המודעות הארצי 3333* אנו מעניקים שירות למשרדי עורכי־דין וללקוחות פרטיים לפרסם מודעות משפטיות חשובות בעיתונות היומית ובמקומונים.


בין המודעות הנפוצות בתחום זה תמצאו מודעות פרסום פירוק חברה וכן מודעות המודיעות על פשיטת רגל של חברות ועמותות. אנו מקבלים מודעות בכל שעות היום, החל משעה שבע בבוקר ועד לשעה עשר בערב. המחלקה המשפטית בחברה מתמחה בניסוח של כל סוגי המודעות הנוגעות לפירוקי חברות ומתחומים משפטיים נוספים, מעבירה אליכם את המודעה להגהה ולאחר מכן מציעה מגוון רחב של אפשרויות פרסום משתלמות. ניתן לפרסם את המודעה בעיתון אחד או במספר עיתונים, בגדלים שונים.

מהי מודעת פירוק חברה?

כיום, כאשר חברה נמצאת בתהליך של פירוק בית־המשפט מחייבים להודיע על כך בתפוצה רחבה באמצעות פרסום בעיתון יומי. הדבר נכון גם במקרה של מודעת פירוק עמותה, עבור מלכ"רים שמפסיקים את פעילותם. הפירוק יכול להתבצע מתוך כורח המציאות בשל חובות של החברה ובקשת פירוק חיצונית של הנושים או כחלק מהתהליך חדלות פרעון של החברה בעקבות חוסר יכולתה להשתקם כלכלית.


חלק מהתהליך כולל גם תחליף המצאה לצו כינוס נכסים במהלך פשיטת רגל. מודעות אלה מיועדות להחליף הודעה אישית שניתנת לנושה או לחייב שלא ניתן לאתר את כתובתו הנוכחית ולמסור לו את הניירת המשפטית הכרוכה בתהליך.

מדוע מתפרסמת המודעה?

תהליך פרסום פשיטת רגל בעיתונות היומית נועד לאפשר לכל אדם הנמצא בקשרים כלכליים עם החברה שנקלעה לקשיים להיות מודע לתהליך. זאת, מתוך רצון לנצל את הנכסים והכספים שיש ברשות החברה כדי לכסות את חלק מהחובות שנוצרו במהלך פעילותה.


תהליך פירוק החברה מסתיים כאשר מוצא צו המכונה "צו חיסול" ובמסגרתו בית־המשפט מכריע כיצד יחולקו הכספים הקיימים בין הנושים השונים. בנוסף, ימונה כונס נכסים למימוש נכסים נדל"ניים, סחורה הנמצאת במשרדי העסק, חפצים בעלי ערך (כמו אלקטרוניקה או כלי רכב) וכל מוצר שיוכל לממש לכיסוי חובותיה של אותה חברה.

מה כוללת מודעת פירוק חברה?

מודעות פירוק חברה כוללות בתוכן מספר מאפיינים עיקריים: פרטיה של החברה המבקשת על פי פקודת החברות (נוסח חדש), תשמ"ג-1983 לבצע תהליך של פירוק החברה. פרטיו של כונס הנכסים (הכנ"ר) במחוז העוסק בבקשה. פרטי בית המשפט שבו מתנהל הדיון של החברה, התאריך שבו יתנהל הדיון, פרטים על המקום שבו כל נושה יכול לקבל צו בעניין הבקשה לפירוק או התנגדות לבקשה וכן דרך לקבלת העתק מבקשת הפירוק. בדרך כלל, בא כוח המבקשת יפרסם את המודעה ופרטיו יופיעו במודעה זו, לצד התאריך האחרון שבו ניתן למסור את ההודעה.


חלק מהמודעות כוללות פרטים בסיסיים בלבד כמו הודעה כללית על פירוק עמותה או חברה ופרטי העו"ד הממונה על הפירוק.

המודעות מתפרסמות בכתב שחור על גבי לבן, ממוסגרות ויכולות להופיע בפונטים בגדלים שונים. לכן, מחלקת עיצוב המודעות שלנו יכולה להכין עבורכם את הסקיצה המבוקשת, כדי שהבקשה תכיל את כל הפרטים ותעוצב כראוי.

פרסום המודעה במוקד המודעות הארצי 3333* - הדרך המהירה והקלה

כדי לחסוך זמן ומשאבים, מוקד המודעות הארצי מפעיל מוקד מיוחד לקבלת המודעות, ניסוח, עיצוב ופרסום המודעה בעיתונים שונים. אנו עובדים עם כל העיתונים היומיים בישראל ומסוגלים להציע חבילות פרסום משתלמות הכוללות פרסום של מודעת פירוק החברה בעיתון אחד או יותר. בנוסף, אם ברצונכם לפרסם את המודעה בשפות נוספות כמו ערבית, אנגלית או רוסית אנו יכולים לפרסמן בעיתונים בשפות הללו.


במוקד המודעות הארצי 3333* אנו מייצרים עבורכם סקיצה של המודעה לאישור והגהה ומפרסמים אותה רק לאחר שעברה את כל האישורים הדרושים. אתם יכולים לבחור מראש את התהליך שבה היא תתפרסם, כאשר מודעות שהתקבלו עד שעות הערב עשויות להופיע כבר בעיתון שיודפס בלילה. הקשרים שלנו עם כל מערכות העיתונים מאפשרים לנו לבצע את התהליך ביעילות ובמהירות עבורכם.


התקשרו אלינו עוד היום ל- 3333* לקבלת הצעת מחיר משתלמת לפרסום של מודעות פירוק חברה ופירוק עמותה וקבלו את כל אפשרויות הפרסום העומדות לרשותכם. אנו נבצע עבורכם את התהליך כולו, מא' ועד ת', ולאחר הפרסום נוכל לציין בפניכם באיזה עמוד הופיעה המודעה כדי שתוכלו לציין זאת בפני בית המשפט. זכרו, פרסום מודעות אלה הוא חובה על פי חוק, ואנו יכולים לסייע לכם לבצע זאת הקלות ובפשטות.


דוגמא למודעה בנושא פירוק חברה

דוגמא למודעה בנושא פירוק חברה

דוגמא למודעה בנושא פשיטת רגל

דוגמא למודעה בנושא פשיטת רגל