מגוון חבילות פרסום בעיתונות, ברדיו, בטלויזיה, באינטרנט ובסלולר במחירים של הדקה ה-90
לפרסום התקשרו עכשיו
077-2314833
לא חשוב מה סוג או גודל העסק שלכם ומהו תקציב הפרסום העומד לרשותכם.
אם אתם צריכים לפרסם מודעה, שירות או מוצר, אנחנו הכתובת!

במוקד הפרסום הארצי, תקבלו מענה אישי מהשעה 7 בבוקר ועד חצות.
100 אנשי מקצוע, מוקדנים, תקציבאים, מעצבים ואנשי רכש מדיה, ממתינים לשירותכם.
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

פרסום מודעות שינוי תזכיר

מוקד המודעות הארצי *3333 מפעיל כיום מחלקה משפטית העוסקת בניסוח ופרסום של מגוון סוגי המודעות המשפטיות בישראל ואף מעבר לים, ביניהן גם מודעות המיועדות לעדכון על שינוי שהתבצע בתזכיר. אנו מעניקים את הסיוע בניסוח ובבחירת מיקום וגודל הפרסום, לרבות ההנחיות הקבועות בחוק.

מהי מודעת שינוי תזכיר?

פעילותה של חברה מסודרת שהתאגדה בישראל עד לשנת 1999 מתועדת במסמך שמכונה תזכיר. מסמך זה כולל את מהות הפעילות של החברה, ההגבלות והשינויים המתרחשים בה, עיסוקיה של חברה זו ונתונים נוספים. כבר לאחר פרסום התזכיר על־ידי בעלי החברה, סעיף 26 לפקודת החברות, תשמ"ג-1983 מחייב פרסום בשני עיתונים יומיים לפחות. אם התזכיר הנ"ל משתנה בעקבות שינוי בעלות, הוספת תחומי פעילות או שינויים נוספים יש לפרסמו מחדש בשני עיתונים יומיים.

מה כוללות מודעות אלה?

מודעות שינוי תזכיר כוללות את שם החברה, את השינויים שבוצעו בתזכיר המחודש לעומת התזכיר הקודם וכן תאריך תוקף ההחלטה והעו"ד או רואה החשבון שביצע שינויים אלה. בין השינויים הנפוצים ניתן לראות הוספת זכות למנות דירקטורים בחברות, לקבלת הזמנות לאסיפות, קבלת זכות הצעה, קבלת חלק יחסי ברווחי חברה, תנאים שונים בנוגע לפירוק חברה, שינויים במטרות החברה ושינויים אחרים. כמו כן, עשויים להופיע שינויים פיננסיים כמו: שינוי בערך של כל אחת ממניות החברה או של כמות המניות בהון המונפק שלה.


לצד שינויים הנובעים מהוספה של תכנים חדשים לתזכיר, יתכן ומהות השינוי תהיה דווקא מחיקה של סעיפים שהיו בעבר בתזכיר אך אינם רלוונטיים עוד לפעילות החברה. כל אחד מהסעיפים הללו יצוין במלואו הן בשם והן בפירוט הסעיף.

היות ומדובר במודעות קצרות מאד בדרך־כלל, יתכן ותופיע גרסה מקוצרת של השינוי בתזכיר כדי להתאים למקום הנדרש לפרסום ההודעה בעיתון.

זמן מוגבל לפרסום השינויים

מודעות הכוללות שינוי תזכיר מוגבלות בזמן. הן צריכות להתפרסם לכל היותר 72 שעות לאחר שבוצע השינוי הזה. לכן, כדאי מאד להסתייע בשירותיו של משרד פרסום מיומן כמו מוקד המודעות הארצי *3333, המסוגל לקבל מודעות גם בשעות הערב המאוחרות (עד 22:00), לסייע בניסוח ובעיצוב המודעה, לשלוח סקיצה לפני פרסום ולבחור יחד עמכם את העיתונים שבהם השינוי בתזכיר יופיע.


צוות המחלקה המשפטית שלנו במוקד המודעות הארצי, עוסק בתחום הפרסום מזה שנים רבות ומכיר על בוריו כל אחד מן העיתונים המקומיים, לרבות העמודים המיועדים לצורך פרסום שינוי תזכיר ומודעות משפטיות נוספות. אנו יכולים להמליץ לכם על חבילות משתלמות במחיר אטרקטיבי של העיתונים הרלוונטיים כדי לעמוד בדרישות החוק המחמירות בתחום.


לאחר פרסום המודעה תוכלו לדעת בדיוק באיזה עמוד היא פורסמה, ולשמור העתק של העיתון היומי שבו פורסמו השינויים הרלוונטיים בתזכיר. כך, לעולם לא תקבלו תביעות מבעלי עניין או מניות בחברה שלא ראו את המודעה שפורסמה במקום המיועד לכך בעיתונות הארצית.

 

דוגמא למודעה בנושא שינוי תזכיר

דוגמא למודעה בנושא שינוי תזכיר