מגוון חבילות פרסום בעיתונות, ברדיו, בטלויזיה, באינטרנט ובסלולר במחירים של הדקה ה-90
לפרסום התקשרו עכשיו
077-2314833
לא חשוב מה סוג או גודל העסק שלכם ומהו תקציב הפרסום העומד לרשותכם.
אם אתם צריכים לפרסם מודעה, שירות או מוצר, אנחנו הכתובת!

במוקד הפרסום הארצי, תקבלו מענה אישי מהשעה 7 בבוקר ועד חצות.
100 אנשי מקצוע, מוקדנים, תקציבאים, מעצבים ואנשי רכש מדיה, ממתינים לשירותכם.
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

פרסום מודעה סטטוטורית (מחויבת לפי חוק)

בישראל ובמדינות נוספות בעולם חלה חובה ליידע את הציבור על החלטה או פעולה משפטית שאדם מעוניין לבצע באמצעות פרסום מודעה בעיתון. בית־המשפט עשוי לקבוע כי הפרסום יהיה רק בעיתון יומי או ישלב פרסומים בעיתונים יומיים ומקומונים בסביבה הגיאוגרפית שבה מתגוררים אנשים עם זיקה לנושא הנדון.

המודעות הללו מכונות מודעות סטטוטוריות. התרגום המילולי של המילה סטטוטורי הוא "חקוק", ולכן מודעה כזו היא "מודעה על פי חוק".

האם אתם צריכים להתחיל להתקשר למערכות העיתונים?

לא ולא. במוקד הפרסום הארצי 3333* מציעים מגוון רחב של אפשרויות לעורכי־דין, חברות ואנשים פרטיים הזקוקים לפרסום מודעה סטטוטורית בעיתון. נוכל להמליץ על המקומות הנכונים עבורכם לפרסם בעלות הנמוכה ביותר, ואף לבצע את תהליך העיצוב של המודעה בהתאם לניסוח שתספקו ולגודל המודעה המבוקש.

היות ומוקד הפרסום הארצי רוכש שטחי פרסום בעיתונים בסיטונאות, אנו מציעים את המחירים האטרקטיביים ביותר בכל יום, ויכולים לגם להציע שטחי פרסום של הרגע האחרון. שטחי פרסום אלה מוצעים במחיר נמוך יותר, משום שהם "שטחים ריקים", שמערכת העיתון לא הצליחה לשווק עד זמן קצר לפני ההדפסה. גם כאשר מפרסמים מודעה סטטוטורית, ניתן להשתמש בשטחי פרסום פנויים ולמקסם את תקציב הפרסום.

אילו מודעות מתפרסמות על פי חוק?

בין המודעות שאפשר למצוא בעיתון המתפרסמות כחיוב של בית המשפט ניתן למצוא מודעות מכרזים, המפרטות על שירותים ומוצרים שונים המבוקשים על ידי רשות ציבורית או ממשלתית, שמחויבת לרכשם באמצעות מכרז הוגן. מודעה דומה יכולה להיות מודעת הזמנה להציע הצעות, שאף היא מפורסמת בעיתונים היומיים בישראל.

במסגרת מודעות סטטוטוריות אלה מתפרסמות גם מודעות של הסכם פשרה, שנועדו ליידע את הציבור על כך שתביעה מסוימת הסתיימה בהסכם. מודעה דומה היא מודעה של תביעה ייצוגית. מודעה נוספת היא קריאה לצרכנים להחזיר מוצר, בתהליך המוכר בשם "ריקול".

גם אגף התכנון והבנייה מחייב לפרסם מודעות על שינויים צפויים במתאר העירוני במסגרת מודעות תכנון ובנייה, כדי שמי שמתגורר באזור יוכל להגיש התנגדות.

שילובי מודעות שונות לפי החלטת בית־המשפט

בית־המשפט עשוי להחליט כי על המפרסם לפנות הן לציבור הרחב בעיתונות הארצית והן למגזר מסוים. למשל, מודעות יכולות לעלות גם בעיתונות היומית בעברית וגם במקומון בערבית. בנוסף, עשויה להיות חובת פרסום מודעה סטטוטורית ביותר מעיתון יומי אחד, במספר מקומונים בערים שונות או בשפה נוספת כמו אנגלית, ערבית, רוסית וכדומה.

במוקד הפרסום הארצי 3333* נעזור לכם לממש את ההחלטה, ואף נספק לכם את ההוכחה כי המודעה הופיעה בעיתון בטווח הזמן שהוקצה לכם, באמצעות משלוח של גרסה מודפסת של העיתון בימי הפרסום. אנו נוודא כי כל מודעה מופיעה לפי המפרט של בית־המשפט, ונסייע לכם להזמין מראש גם פרסום עתידי לתאריכי יעד מאוחרים יותר לפי הנחיותיו.

מדוע כדאי להזמין מודעות דווקא ממוקד הפרסום הארצי?

למוקד הפרסום הארצי ניסיון ארוך שנים הנפרש על פני מספר עשורים בתחום המודעות המשפטיות. לכן, אנו יכולים לזהות את המדור המתאים לפרסום של כל מודעה, בהתאם לקטגוריה שלה. בנוסף, לפי מספר המילים במודעה נוכל למצוא עבורכם את השטח המיטבי בעמוד. כך, תוכלו לנצל באופן היעיל ביותר את תקציב הפרסום למודעות אלה, ללא תשלום מיותר עבור שטח פרסום שאינכם זקוקים לו.

המוקד שלנו פעיל משעות הבוקר המוקדמות ועד שעות הערב, כדי לתת מענה מקצועי ואישי לכל לקוח, מגדול ועד קטן. מחלקת הגרפיקה שלנו עובדת אף היא בכל שעות הפעילות, כדי לשלוח לכם את הסקיצה זמן קצר לאחר שהוזמנה, לביצוע הגהות ותיקונים אחרונים לפני הפרסום. פנו עוד היום למוקד הפרסום הארצי לפרסום מודעות סטטוטוריות וגלו את ההבדל.