מגוון חבילות פרסום בעיתונות, ברדיו, בטלויזיה, באינטרנט ובסלולר במחירים של הדקה ה-90
לפרסום התקשרו עכשיו
077-2314833
לא חשוב מה סוג או גודל העסק שלכם ומהו תקציב הפרסום העומד לרשותכם.
אם אתם צריכים לפרסם מודעה, שירות או מוצר, אנחנו הכתובת!

במוקד הפרסום הארצי, תקבלו מענה אישי מהשעה 7 בבוקר ועד חצות.
100 אנשי מקצוע, מוקדנים, תקציבאים, מעצבים ואנשי רכש מדיה, ממתינים לשירותכם.
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

פרסום מודעות עיזבון, פרסום צו קיום צוואה בעיתון

במוקד המודעות הארצי 3333* אנו מעניקים מגוון רחב של שירותי פרסום על־ידי המחלקה המשפטית שלנו, ביניהם גם פרסום של מודעות לפני חלוקה של עזבון. מודעות אלה מתפרסמות מדי יום בכל העיתונים היומיים ובמקומונים בארץ וחו"ל.

מהו מנהל עיזבון?

כאשר אדם הולך לעולמו, רכושו מחולק על־פי הצוואה או צו ירושה למשפחתו. אך לפני חלוקה זו, מתבצע תהליך של סילוק חובות שונים שנשארו לגופי האשראי ולנושים נוספים. התהליך הזה מתבצע באמצעות אדם הממונה על־ידי בית־הדין לכנס את כל כספי הנפטר, לנהלם עד לחלוקה, לתשלום עבור החובות השונים שהשאיר אותו אדם ולאחר מכן דואג לחלוקה של הכספים על־ידי היורשים.


היות ופעמים רבות מתגלעת מחלוקת הנוגעת לירושה יש לעדכן את כל היורשים והנושים כי אכן מונה אדם כלשהו כמנהל עיזבון. עדכון זה מתבצע באמצעות פרסום מנהל עיזבון בעיתון יומי אחד לפחות, כאשר על־פי קביעת בית־המשפט יתכן ויהיה פרסום במספר עיתונים במקביל. זאת משום שחלק מתפקידיו של מנהל העיזבון הם איתור היורשים הקיימים ואיתור הנושים לפני חלוקת כספי העיזבון.

תמיכה בכל תהליך הפרסום

במוקד המודעות הארצי 3333* אנו מתמחים בניסוח כלל המודעות המשפטיות הקשורות לעיזבון לרבות פרסום מנהל עיזבון קבוע או זמני וכן הודעה על שינוי מנהל עיזבון בעת הצורך. בנוסף, תהליך זה מתקיים במקביל לצו קיום צוואה שיכול אף הוא להופיע בעיתון בשלבים המוקדמים של הבקשה לחלוקת כספי הירושה.


לאחר שהמודעה פורסמה הנושים מקבלים פרק זמן קבוע של שלושה חודשים שבהם הם יכולים לטעון לחלק המגיע להם על־פי חוק העיזבון של אותו אדם שנפטר. החלוקה יכולה להתבסס על המחאות, התחייבויות לתשלום, פסקי־דין לטובת הנושה, תיקים בהוצאה לפועל וכדומה. מודעות עיזבון ינוסחו באופן שיאפשר לכל הנושים האפשריים ברחבי הארץ לראות את המודעה, ולהגיש בקשה לחלקם בכספים שנותרו, בהזמנה המתקיימת על־פי סעיף 99 לחוק הירושה.

כיצד מנוסחת מודעת עיזבון?

קיים שוני קל בין מודעת עיזבון למנהל קבוע לבין מנהל זמני. בכל מקרה ובכל מודעה יכללו הפרטים הבאים: כותרת המציינת כי מדובר על מינוי מנהל עיזבון קבוע והזמנה לנושים להגשת תביעותיהם לכספים, פרטי האדם הנפטר, כתובתו של האדם הנפטר או כתובת משרד עורכי־הדין המשמש כמנהל העיזבון, בקשה להודעה בכתב על תביעה לכספים וכן התאריך האחרון שבו ניתן להגיש הודעה זו. בתחתית המודעה יכתבו שמו, כתובתו, וכן מספר הטלפון ופקס/אי־מייל של מנהל העיזבון. בנוסף, כאשר מדובר במנהל עזבון קבוע, יופיע גם שם בית־המשפט שנתן את הצו למינוי מנהל עזבון זה.


מנהל זמני, הממונה לצורך ניהול כספי העזבון צריך לפרסם מודעות עיזבון בפורמט דומה, אך הזמן שבו הנושים יכולים להגיש את בקשותיהם עשוי להיות שונה מעט.

פרסום מהיר, יעיל ונוח

במוקד המודעות 3333* אנו מתמחים בניסוח ועיצוב של מודעות עזבון עבור משרדי עורכי דין ומנהלי עזבונות. אנו מכירים על בוריין את התבניות המשמשות להכנת המודעה, ויכולים להציע אותן במגוון רחב של גדלים ועיצובים בהתאם לדרך שבה מודעות אלה מעוצבות בעמודי העיתון השונים. ניתן להזמין את המודעה עד שעות הערב המאוחרות (22:00 בלילה) בכל יום חול והחל משעות הבוקר המוקדמות.


חשוב לדעת, כי כאשר מציגים בפני בית־משפט כל מודעת עזבון יש להציג גם את התאריך שבו המודעה פורסמה ואת שם העיתון, כדי להוכיח שניהול העזבון פורסם על פי חוק. לכן, אנו מציינים בפניכם באיזה עמוד ניתן למצוא את המודעה המדוברת.


אם אתם מעוניינים בפרסום במספר עיתונים במקביל, תוכלו ליהנות מהשירות המקיף שלנו במוקד המודעות הארצי 3333* המאגד את כל העיתונים היומיים בישראל תחת מטריה אחת. הפרסום של כל מודעה כולל ניסוח, הגהה, סקיצה גרפית וכל זאת עד לשביעות רצונכם המוחלטת. לאחר מכן המודעה מתפרסמת במהירות בעיתון, ותהליך ספירת תשעים הימים עד לחלוקת העזבון מתחיל.


מוקד המודעות הארצי 3333* צבר מוניטין ארוך שנים בסיוע למשרדי עורכי דין בפרסום מודעת עזבון ומודעות משפטיות רבות נוספות. אנו שמחים להעניק מניסיוננו לניסוח המודעה, באמצעות החטיבה המשפטית במשרדנו. בכל יום, מתפרסמות מודעות ניהול עזבון רבות בעיתונים שונים, שעברו במספר שעות את כל תהליך הניסוח וההגהה עד הגיען לדפוס. כעת, גם אתם יכולים לחסוך זמן ולפרסם מודעות אלה במחירים האטרקטיביים ביותר בעיתונות היומית הארצית.

 

דוגמא למודעה בנושא עיזבון:


דוגמא למודעה בנושא עיזבון

 

פרסום צו ירושה

מוקד הפרסום הארצי מספק מזה מספר עשורים שירות מסור למאות משרדי עורכי דין הזקוקים לפרסום צו ירושה במקומונים ועיתונים ארציים. הפרסום יכול להתבצע רק בשפה העברית או להיות מתורגם גם לאנגלית.

היות וקיימת חשיבות גבוהה לתאריך הפרסום, אנו מסייעים לכם למצוא מקום בעיתונים הרלוונטיים ולפרסם את המודעה כבר בעיתון שיודפס מחר בבוקר, לאחר שאישרתם את המודעה. אנו עומדים לרשותכם בנושא משעות הבוקר המוקדמות ועד שעות הערב המאוחרות ונוכל להכניס את המודעה בהקדם האפשרי.

כל המודעות המגיעות אלינו מותאמות לגודל הרלוונטי בעיתונים שבו הן מתפרסמות. אנו מספקים לכם את טיוטת המודעה, כדי שתוכלו לבדוק שהכל תקין ולאחר שהתקבלה הגרסה הסופית, מעבירים אותה מיידית לדפוס. לאחר שהמודעה פורסמה תוכלו לקבל עותק ממנה (תגזיר) כדי להציג במידת הצורך.

פרסום צו ירושה גם במקרה של צו קיום צוואה

קיימים מקרים שבהם מתפרסמים שני צווים במקביל, הן צו קיום צוואה והן צו ירושה. אחד מהנפוצים שבהם הוא במקרה שאחד היורשים על פי הצוואה אינו בין החיים, ולכן חלקו בעיזבון מתבטל ויש להפיק צו ירושה על חלקו של אותו אדם. במקרה זה, רשם הירושה ידרוש פרסום צו קיום צוואה בעיתון, ויפרט את השפות שבהן יפורסם הצו וכן באילו עיתונים יש לפרסמו.

חשיבות פרסום צו קיום צוואה וצו ירושה בעיתונים

פרסום צו קיום צוואה בעיתון הוא שלב חיוני בתהליך חלוקת הירושה. הפצת מידע זה לציבור, מבטיחה שקיפות, ממזערת מחלוקות ומאפשרת לבעלי עניין לעמוד על זכויותיהם. נוהג זה לא רק עומד בדרישות החוק אלא גם מקדם הוגנות ואחריות, בסופו של דבר מאפשר חלוקה צודקת וחלקה ככל האפשר של עזבונו של המנוח. וכך, באמצעות פרסום צו קיום צוואה בעיתון בתפוצה רחבה, ניתן להבטיח שהמידע בדבר פטירתו של אדם, ובמקרים בהם הוא הכין צוואה – המידע בדבר קיומה - יגיע לקהל רחב. הנגשת מידע זה חיונית כדי להבטיח שלצדדים בעלי עניין, לרבות מוטבים פוטנציאליים, נושים או תובעים אחרים, תהיה הזדמנות לבוא ולעמוד על זכויותיהם.

אגרת פרסום בעיתון

במקרה שאין סכסוך בין יורשים או מחלוקת, שמגיעים לכותלי בית המשפט לענייני משפחה, רשם הירושה לעיתים גובה אגרת פרסום. אך, אם הנושא נדון בבתי המשפט או נפתר באמצעות גישור בין היורשים, יוחלט על פרסום הודעה על תוצאות ההחלטה.

מדוע חשוב להקדים ולבצע את הפרסום?

קבלת העיזבון תלויה בתאריך שבו בוצע פרסום צו ירושה. זאת משום שהחוק בישראל מאפשר להגיש התנגדות לבקשה, אם בני משפחה של המנוח מעוניינים לוודא כי יקבלו את חלקם בעיזבון. למתנגדים יש 14 ימים לאחר הפרסום להגיש את בקשתם, ולאחר מכן הבקשה עוברת לאפוטרופוס הכללי וניתן לממש את כספי העיזבון ולהעביר רכוש שהועבר בצוואה לבעלות היורשים.

פרסום צו ירושה בידיעות אחרונות ובעיתונים נוספים

מחירי פרסום צו ירושה תלויים בעיתונים בהם צריך לפרסם. אפשר לבצע פרסום צו ירושה בידיעות אחרונות, מעריב, ישראל היום ועוד. קיימים גם מקומונים שונים באזור המגורים של המנוח, שבהם תוכלו לפרסם את צו הירושה, אם פרסום זה נדרש בהנחיית בית המשפט לענייני משפחה. מחירי הפרסום במקומונים נמוכים בהשוואה לפרסום בעיתונים ארציים.

הזמינו עוד היום מודעה משפטית במוקד הפרסום הארצי, הן של צווי ירושה והן של צווי קיום צוואה, במחירים הטובים ביותר ועם יחס אישי החל מעיצוב המודעה ועד להדפסתה. אנו מלווים משרדי עורכי דין בפרסום מגוון מודעות משפטיות, ויכולים לסייע בבחירת גודל המודעה הנכון והמתאים לכל צורך.