ברוכים הבאים למוקד הפרסום הארצי - תשלובת הפרסום הגדולה והמקיפה ביותר בישראל
מגוון חבילות פרסום בעיתונות, ברדיו, בטלויזיה, באינטרנט ובסלולר במחירים של הדקה ה-90
זמינות עד חצות!!
לפרסום התקשרו עכשיו: 03-6-000-000 או 3333*
מגוון חבילות פרסום בעיתונות, ברדיו, בטלויזיה, באינטרנט ובסלולר במחירים של הדקה ה-90
לפרסום התקשרו עכשיו
077-2314833
לא חשוב מה סוג או גודל העסק שלכם ומהו תקציב הפרסום העומד לרשותכם.
אם אתם צריכים לפרסם מודעה, שירות או מוצר, אנחנו הכתובת!

במוקד הפרסום הארצי, תקבלו מענה אישי מהשעה 7 בבוקר ועד חצות.
100 אנשי מקצוע, מוקדנים, תקציבאים, מעצבים ואנשי רכש מדיה, ממתינים לשירותכם.
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

פרסום מודעות עיזבון

במוקד המודעות הארצי *3333 אנו מעניקים מגוון רחב של שירותי פרסום על־ידי המחלקה המשפטית שלנו, ביניהם גם פרסום של מודעות לפני חלוקה של עזבון. מודעות אלה מתפרסמות מדי יום בכל העיתונים היומיים ובמקומונים בארץ וחו"ל.

מהו מנהל עיזבון?

כאשר אדם הולך לעולמו, רכושו מחולק על־פי הצוואה או צו ירושה למשפחתו. אך לפני חלוקה זו, מתבצע תהליך של סילוק חובות שונים שנשארו לגופי האשראי ולנושים נוספים. התהליך הזה מתבצע באמצעות אדם הממונה על־ידי בית־הדין לכנס את כל כספי הנפטר, לנהלם עד לחלוקה, לתשלום עבור החובות השונים שהשאיר אותו אדם ולאחר מכן דואג לחלוקה של הכספים על־ידי היורשים.

היות ופעמים רבות מתגלעת מחלוקת הנוגעת לירושה יש לעדכן את כל היורשים והנושים כי אכן מונה אדם כלשהו כמנהל עיזבון. עדכון זה מתבצע באמצעות פרסום מנהל עיזבון בעיתון יומי אחד לפחות, כאשר על־פי קביעת בית־המשפט יתכן ויהיה פרסום במספר עיתונים במקביל. זאת משום שחלק מתפקידיו של מנהל העיזבון הם איתור היורשים הקיימים ואיתור הנושים לפני חלוקת כספי העיזבון.

תמיכה בכל תהליך הפרסום

במוקד המודעות הארצי *3333 אנו מתמחים בניסוח כלל המודעות המשפטיות הקשורות לעיזבון לרבות פרסום מנהל עיזבון קבוע או זמני וכן הודעה על שינוי מנהל עיזבון בעת הצורך. בנוסף, תהליך זה מתקיים במקביל לצו קיום צוואה שיכול אף הוא להופיע בעיתון בשלבים המוקדמים של הבקשה לחלוקת כספי הירושה.

לאחר שהמודעה פורסמה הנושים מקבלים פרק זמן קבוע של שלושה חודשים שבהם הם יכולים לטעון לחלק המגיע להם על־פי חוק העיזבון של אותו אדם שנפטר. החלוקה יכולה להתבסס על המחאות, התחייבויות לתשלום, פסקי־דין לטובת הנושה, תיקים בהוצאה לפועל וכדומה. מודעות עיזבון ינוסחו באופן שיאפשר לכל הנושים האפשריים ברחבי הארץ לראות את המודעה, ולהגיש בקשה לחלקם בכספים שנותרו, בהזמנה המתקיימת על־פי סעיף 99 לחוק הירושה.

כיצד מנוסחת מודעת עיזבון?

קיים שוני קל בין מודעת עיזבון למנהל קבוע לבין מנהל זמני. בכל מקרה ובכל מודעה יכללו הפרטים הבאים: כותרת המציינת כי מדובר על מינוי מנהל עיזבון קבוע והזמנה לנושים להגשת תביעותיהם לכספים, פרטי האדם הנפטר, כתובתו של האדם הנפטר או כתובת משרד עורכי־הדין המשמש כמנהל העיזבון, בקשה להודעה בכתב על תביעה לכספים וכן התאריך האחרון שבו ניתן להגיש הודעה זו. בתחתית המודעה יכתבו שמו, כתובתו, וכן מספר הטלפון ופקס/אי־מייל של מנהל העיזבון. בנוסף, כאשר מדובר במנהל עזבון קבוע, יופיע גם שם בית־המשפט שנתן את הצו למינוי מנהל עזבון זה.

מנהל זמני, הממונה לצורך ניהול כספי העזבון צריך לפרסם מודעות עיזבון בפורמט דומה, אך הזמן שבו הנושים יכולים להגיש את בקשותיהם עשוי להיות שונה מעט.

פרסום מהיר, יעיל ונוח

במוקד המודעות *3333 אנו מתמחים בניסוח ועיצוב של מודעות עזבון עבור משרדי עורכי דין ומנהלי עזבונות. אנו מכירים על בוריין את התבניות המשמשות להכנת המודעה, ויכולים להציע אותן במגוון רחב של גדלים ועיצובים בהתאם לדרך שבה מודעות אלה מעוצבות בעמודי העיתון השונים. ניתן להזמין את המודעה עד שעות הערב המאוחרות (22:00 בלילה) בכל יום חול והחל משעות הבוקר המוקדמות.

חשוב לדעת, כי כאשר מציגים בפני בית־משפט כל מודעת עזבון יש להציג גם את התאריך שבו המודעה פורסמה ואת שם העיתון, כדי להוכיח שניהול העזבון פורסם על פי חוק. לכן, אנו מציינים בפניכם באיזה עמוד ניתן למצוא את המודעה המדוברת.

אם אתם מעוניינים בפרסום במספר עיתונים במקביל, תוכלו ליהנות מהשירות המקיף שלנו במוקד המודעות הארצי *3333 המאגד את כל העיתונים היומיים בישראל תחת מטריה אחת. הפרסום של כל מודעה כולל ניסוח, הגהה, סקיצה גרפית וכל זאת עד לשביעות רצונכם המוחלטת. לאחר מכן המודעה מתפרסמת במהירות בעיתון, ותהליך ספירת תשעים הימים עד לחלוקת העזבון מתחיל.

מוקד המודעות הארצי *3333 צבר מוניטין ארוך שנים בסיוע למשרדי עורכי דין בפרסום מודעת עזבון ומודעות משפטיות רבות נוספות. אנו שמחים להעניק מניסיוננו לניסוח המודעה, באמצעות החטיבה המשפטית במשרדנו. בכל יום, מתפרסמות מודעות ניהול עזבון רבות בעיתונים שונים, שעברו במספר שעות את כל תהליך הניסוח וההגהה עד הגיען לדפוס. כעת, גם אתם יכולים לחסוך זמן ולפרסם מודעות אלה במחירים האטרקטיביים ביותר בעיתונות היומית הארצית.