מגוון חבילות פרסום בעיתונות, ברדיו, בטלויזיה, באינטרנט ובסלולר במחירים של הדקה ה-90
לפרסום התקשרו עכשיו
077-7299594
לא חשוב מה סוג או גודל העסק שלכם ומהו תקציב הפרסום העומד לרשותכם.
אם אתם צריכים לפרסם מודעה, שירות או מוצר, אנחנו הכתובת!

במוקד הפרסום הארצי, תקבלו מענה אישי מהשעה 7 בבוקר ועד חצות.
100 אנשי מקצוע, מוקדנים, תקציבאים, מעצבים ואנשי רכש מדיה, ממתינים לשירותכם.
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

מודעת היתר הזרמה

כדי להבטיח את השמירה על הסביבה בכלל ועל הים בפרט, רשות המים והמשרד לאיכות הסביבה קבעו פרוטוקול שבו ארגונים או חברות צריכות לעמוד, כאשר ברצונם להזרים מים לים. חלק מפרוטוקול זה כולל פרסום מודעה בעיתון יומי כלל ארצי או במקומון. לא ניתן לוותר על שלב זה וישנה גם חשיבות מכרעת למועד הפרסום.

 

מהי מודעת היתר הזרמה?

כפי שציינו בפתיחת המאמר, רשות המים והמשרד לאיכות הסביבה קבעו תהליך מסודר, אחריו כל חברה או ארגון המעוניינים להעביר מי שפכים, מי קירור או מי התפלה אל הים, חייבים לעמוד בו. אחד משלבי החובה בתהליך זה דורש פרסום מודעת היתר הזרמה, אשר לרוב נדרשת בעיתון ארצי יומי ו/או בעיתון מקומי. לפרסום מודעה זו ישנם כללים קפדניים וברורים שבהם יש לעמוד, גם לאחר שמתקבל ההיתר להזרמת המים. לכן, חשוב להיעזר בשירות של משרד מקצועי, אשר מכיר את התהליך מלפני ומלפנים ויוכל ללוות אתכם בפרסום מודעה תקינה.

 

מהו תהליך פרסום המודעה הדרוש?

מודעת היתר הזרמה מספקת את כל הפרטים אודות תהליך הזרמת המים.

כעת הגיע העת שנסביר מהו תהליך הפרסום שלה. מדובר כאמור בתהליך מאוד מוסדר וברור, אשר חשוב לעקוב בקפידה אחר שלביו וחוקיו.

 

חשוב בטרם פרסום המודעה לקבל אישור מטעם אגף הים והשפכים אודות המיקום הספציפי במאגר הים במרחב הציבורי, שבו עתידה להתקיים ההזרמה.

 

לאחר שהתקבלה החלטה המאשרת את מתן היתר הזרמה לים, מחויבים החברה או הארגון אשר קיבלו את ההיתר, לפרסם מודעה בעיתונות כדי ליידע את הציבור אודות קבלת ההיתר להזרמה ופרטי ההזרמה או ההטלה לים.

 

לפי החוק, על המודעה להתפרסם בתוך חודש מרגע קבלת ההיתר ועליה להכיל פרטים הקבועים בתקנות מניעת זיהום הים ממקורות יבשתיים. פרטים אלה כוללים את כמות והרכב השפכים שעליהם התקבל היתר ההזרמה, כיצד תתרחש ההזרמה, היכן ובאיזה מועד וגם אילו אמצעי ניטור ובקרה מתקיימים, להבטחת תהליך הזרמה תקין.

 

לרוב נהוג לפרסם את המודעה גם בעיתון ארצי יומי וגם במקומון. לפני פרסום המודעה במקומון,

יש לוודא שהוא מופץ באזור שבו תתקיים הזרמת השפכים.

 

לאחר הפרסום של מודעת היתר הזרמה, יש להעביר עותקים של המודעה, מכל עיתון שבו היא התפרסמה בדואר אלקטרוני, ישירות לאגף הים והחופים. העברת העותקים חייבת להיעשות בתוך שבוע ימים ממועד הפרסום של המודעות.

 

מדוע לפרסם מודעת היתר הזרמה דרך מוקד הפרסום הארצי?

אם ברצונכם לפרסם את מודעת היתר ההזרמה בצורה הנוחה, המקצועית והמוקפדת ביותר בהתאם לנהלים הדרושים, מומלץ לפרסם אותה דרך מוקד הפרסום הארצי 03-6000000. המוקד מייצג את כל העיתונים הגדולים והמקומונים בכל רחבי הארץ. ישנן מגוון חבילות פרסום משתלמות ביותר בכל העיתונים בישראל במחירים אטרקטיביים. תוכלו לפרסם את המודעה בחבילה אטרקטיבית בהתאם לצורך שלכם.

תוכלו לבחור אם ברצונכם לפרסם בעיתון אחד בלבד או במספר עיתונים, בהתאם לבקשה מטעם אגף הים והשפכים.

מוקד הפרסום הארצי מעמיד לרשותכם צוות מקצועי ומיומן הבקיא בכל הנהלים של פרסום מודעות מסוג זה. הטיפול בתהליך הפרסום מתבצע באופן יעיל ומהיר, כך שתוכלו להיות בטוחים שהכול נעשה כשורה.

נשמח להציע עבורכם את החבילה האטרקטיבית ביותר לפרסום המודעה, תוך מתן שירות אישי ללא פשרות, בזמינות גבוהה לכל שאלה. תרגישו בנוח לפנות אלינו בכל אחד מימות השבוע. אנחנו זמינים עבורכם לכל שאלה במספר 03-6000000 עד 22:00 בלילה.