מגוון חבילות פרסום בעיתונות, ברדיו, בטלויזיה, באינטרנט ובסלולר במחירים של הדקה ה-90
לפרסום התקשרו עכשיו
077-2314833
לא חשוב מה סוג או גודל העסק שלכם ומהו תקציב הפרסום העומד לרשותכם.
אם אתם צריכים לפרסם מודעה, שירות או מוצר, אנחנו הכתובת!

במוקד הפרסום הארצי, תקבלו מענה אישי מהשעה 7 בבוקר ועד חצות.
100 אנשי מקצוע, מוקדנים, תקציבאים, מעצבים ואנשי רכש מדיה, ממתינים לשירותכם.
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

מודעת השבת אבדה – עושים את הדבר הנכון

כאשר אדם מוצא חפץ, עליו להביאו לתחנת המשטרה הקרובה כדי שיוכלו לנסות לאתר את בעליו. בחלק מהמקרים הממונה על אבדות ומציאות במשטרה יורה על פרסום מודעה בעיתון יומי כלשהו כדי לנסות ולאתר את האדם שאיבד את אותו חפץ.


אם אתם מחפשים את הדרך היעילה והמהירה ביותר לפרסם מודעת השבת אבידה – פנו עוד היום למוקד הפרסום הארצי *3333, שם תוכלו לפרסם במספר עיתונים במקביל, ולעשות כל שביכולתכם לאתר את בעל האבדה. כל המודעות כוללות את העיצוב ואת הניסוח המבוצע על־ידי מומחי פרסום מקצועיים במחלקה המשפטית שלנו.

מה כוללת מודעת השבת אבדה?

מודעת השבת אבדה צריכה לכלול פרטים כלליים אודות החפץ שנמצא ללא מתן כל הסימנים, וכן התאריך והמקום שבו נמצאה האבדה. בנוסף, נכללים במודעה הפרטים של תחנת המשטרה שבה ניתן לקבל את האבדה הזו.


היות ומטרת המודעה היא לזהות את בעליה האמיתי של האבדה, ולמנוע מאדם אחר לטעון בעלות עליה, יש לנסח את המודעה באופן המעניק רמזים על מהות החפץ, אך משאיר לבעל האבדה אפשרות להציג כי הוא יודע פרטים שלא נמסרו. למשל, אם נמצאה טבעת במקום כלשהו, לא תפורסם תמונה של הטבעת, ועל בעליה האמיתיים להעניק תיאור מלא של הטבעת כדי לקבלה חזרה.

האם מוצא האבדה יכול לטעון לבעלות עליה?

אכן כן. לאחר שפורסמה המודעה והמשטרה פעלה בשקידה לגילוי הבעלים (על פי סעיף 5 של תקנות השבת אבדה) אם לא נמצא הבעלים החוקי של חפץ זה, המוצא יוכל לטעון לבעלות עליו. הוא יצטרך לכסות את עלות פרסום המודעה וההוצאות הסבירות שהוצאו עקב שמירתה של האבדה והטיפול בה.

מה אם נמצא סכום כספי?

סכום כספי שנמצא או ארנק הכולל בתוכו סכום במזומן יפורסם ויחשב לרכושו של המוצא חודשיים לאחר המועד שבו מסר את האבדה למשטרה, לאחר שפורסמה המודעה לאיתור בעלי הסכום הכספי. אפשרות זו מעניקה למוצא את האפשרות לזכות לבעלות על הסכום שנמצא באופן חוקי ולכן לא כדאי להחמיצה.

פרסום בעיתונות היומית ומקומונים באזור שבו נמצאה האבדה

הרשות תתחיל לפרסם מודעת השבת אבדה הן בעיתונות היומית הארצית והן במקומון אם יש סבירות גבוהה לכך שהאדם שאיבד את החפץ מתגורר בסמוך למקום שבו נמצאה. אם אין פרטים מזהים של אותו אדם ליד החפץ (כמו תעודת זהות, רישיון נהיגה, מסמכים נלווים וכדומה) לא ניתן לדעת בוודאות היכן נמצא אותו אדם.


לפרסום המהיר והיעיל ביותר של מודעות השבת אבדה פנו עוד היום למוקד הפרסום הארצי, המציע שירות אישי עד שעות הערב המאוחרות (מודעות מתקבלות עד השעה 22:00). שירות זה מאפשר לפרסם בכל עיתון, מקומון ועיתון יומי, במחיר נמוך ובלי שתצטרכו לעמול על ניסוח המודעה או עיצובה. תנו למוקד המודעות הארצי, כוכבית *3333 לעשות את העבודה הקשה עבורכם.