ברוכים הבאים למוקד הפרסום הארצי - תשלובת הפרסום הגדולה והמקיפה ביותר בישראל
מגוון חבילות פרסום בעיתונות, ברדיו, בטלויזיה, באינטרנט ובסלולר במחירים של הדקה ה-90
זמינות עד חצות!!
לפרסום התקשרו עכשיו: 03-6-000-000 או 3333*
מגוון חבילות פרסום בעיתונות, ברדיו, בטלויזיה, באינטרנט ובסלולר במחירים של הדקה ה-90
לפרסום התקשרו עכשיו
077-2314833
לא חשוב מה סוג או גודל העסק שלכם ומהו תקציב הפרסום העומד לרשותכם.
אם אתם צריכים לפרסם מודעה, שירות או מוצר, אנחנו הכתובת!

במוקד הפרסום הארצי, תקבלו מענה אישי מהשעה 7 בבוקר ועד חצות.
100 אנשי מקצוע, מוקדנים, תקציבאים, מעצבים ואנשי רכש מדיה, ממתינים לשירותכם.
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

שילוט חוצות:
להופיע מול עיניהם של עשרות אלפי נהגים והולכי רגל בישראל

שילוט החוצות בישראל נכנס לעשור השישי שלו בתחום הפרסום בישראל ומהווה אחד ממדיומי הפרסום היעילים ביותר. אם פעם היינו רואים על שלטי החוצות את מותגי המזון והשתייה המובילים ("תביא הביתה זיפ והמשקה מוכן"... מזכיר משהו?) היום פרסום חוצות מאפשר לנו לגלות את הקולקציה החדשה של מותגי האופנה המובילים בגודל עצום, לגלות טיסות במחיר אטרקטיבי או לזכור שוב את הטלפון של חברות הביטוח המובילות.

שילוט חוצות מצליח להגיע אל הנהגים והולכי הרגל במקומות ההומים ביותר בכל עיר וליצור אימפקט עצום על התודעה שלנו. מדוע? אם אנו חוזרים שוב ושוב דרך אותו הכביש בדרך לעבודה וממנה התמונות (הויז'ואליות) והסלוגנים הרשומים על השלט מתחילים להיכנס בצורה תת הכרתית לזיכרוננו ואנו מתעדים את המותג בהקשר לתחום שלו. חשבו על ארבעת מותגי האופנה הבולטים ביותר בארץ. האם ראיתם אותם לאחרונה בשילוט חוצות?

 

פרסום על אוטובוסים: מחזק את שלטי החוצות

על מנת לחזק את התפקיד המשמעותי של שלטי החוצות ברחבי העיר, אפשר להוסיף עוד מדיום אחד לפרסום – פרסום על אוטובוסים. האוטובוסים נעים בכל רחבי העיר והפרסום על גביהם נחשף לעיניהם של הנהגים והולכי הרגל ובפני זוגות עיניים רבות לאורך המסלול שלו שזוכים לראות את הפרסום הזה שוב ושוב בפורמט שונה / בקרב סוגים שונים של אוטובוסים.

פרסום על גבי אוטובוסים הוא פרסום בתנועה המתאים לכל חברה המעוניינת לבנות קמפיין איכותי המשלב בתוכו מספר סוגי מדיה. הפרסום על גבי האוטובוס או ע"ג פרסום חוצות הרבה פעמים כולל את הטיזר הראשוני ולאחר מכן מתבצע אקט משלים בפלטפורמות אחרות (לדוגמא דיגיטל / רדיו) במטרה לספק יותר מידע ללקוח הפוטנציאלי.

 

חוצים גבולות: פרסום חוצות מגיע לכל אחד

רוצים לצאת בקמפיין מודעות חזק בעל אימפקט מיידי? הדרך הנפוצה להגיע אליו היא באמצעות פרסום שלטי חוצות. אצלנו, במוקד הפרסום תוכלו לקבל פריסת מדיה מנצחת במחיר אטרקטיבי להצלחה מקסימלית. בקמפיין נשלב קריאייטיב ממוקד עם סלוגן מתאים ונוכל להוסיף מספר וירטואלי / כוכבית ייעודית במטרה לעקוב אחר התוצאות. אם כל התהליך מתבצע כמו שצריך - אין סיבה שבתוך מספר ימים הטלפון שלכם לא יפסיק לצלצל.

 

פרסום שלטי חוצות – מחיר אטרקטיבי לפרסום בכל העיר

אם אתם מפעילים עסק קטן ותלויים רק בלקוחות ששמעו עליכם מפה לאוזן או נמצאים באזור –מכוון / עמודור הנמצא בצומת מרכזי וקרוב לעסק יכול להזרים אליכם תנועה במהירות. חשוב לתפוס את המקום האסטרטגי לטווח ארוך- לפני שהמתחרים שלכם יחשבו על זה, כן?

 

שלטים בכל גודל

כיום בכל עיר יש מגוון סוגי פרסום חוצות: מכוונים, בילבורדים, לארג' פורמטים, סופר שלט ועוד הממוקמים בנק' אסטרטגיות בין אם ע"ג בניין שלם, גשר מרכזי או צמוד למרכז מסחרי הומה אדם, בית חולים ועוד.

כיום, יש מגוון שיטות להגיע לקהל היעד הרלוונטי באמצעות שילוט חוצות ממוקד. 

פנו אלינו עוד היום ותוכלו לקבל מידע על חבילות ממוקדות- חבילת הייטק, חבילת גיוס כ"א, חבילת העלאת מודעות ועוד.


תופתעו לגלות שעם פרסום חוצות השמיים הם הגבול!

מתי אתם מתחילים את הקמפיין שלכם?